Czwartek z GeForce NOW – graj w pecetowe gry na telefonie

Graj w pecetowe gry na telefonie dzięki GeForce NOW

Kolejna porcja informacji w ramach Czwartku z GeForce NOW

Oprócz 10 nowych gier w bibliotece GFN, w tym 5 premier takich tak Sifu i Not Tonight 2, w tym tygodniu wskazujemy kolejne korzyści usługi GeForce NOW umożliwijące rozrywkę w gry pecetowe na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Posiadaczy urządzeń z logo Apple subscrybujących GFN ucieszy fakt, iż będą mogli komfortowo zagrać w gry pecetowe  bez opuszczania ekosystemu Apple, a to ponad 800 gier,w tym 35 free-to-play.

W tym tygodniu czekają również nagrody dla grających w Eternal Return, takie jak dwie unikalne skórki, w tym Cathy Military Doctor i Silvia NVIDIA GeForce NOW.

GeForce NOW

 

Graj w pecetowe gry  na swoim telefonie dzięki GeForce NOW

 Kto powiedział, że musisz wstrzymać grę tylko dlatego, że nie ma cię przy komputerze?

W ten czwartek GFN zobaczymy w jaki sposób GeForce NOW umożliwia granie w pecetowe gry na urządzeniach mobilnych z systemem Android i iOS.

Testujemy Nokian WR Snowproof – opona zimowa premium

W tym tygodniu czekają na Ciebie również nagrody dla grających w Eternal Return, takie jak dwie unikalne skórki, w tym Cathy Military Doctor i Silvia NVIDIA GeForce NOW. Ponadto w chmurze pojawiła się najnowsza zawartość 12 sezonu Apex Legends, DLC „Joseph: Collapse” Far Cry 6 oraz 10 gier, które wkrótce dołączą do biblioteki GeForce NOW.

Od  “dobrze zagrać” do “gier w podróży”

Dzięki mocy chmury usługa GeForce NOW przekształca prawie każde urządzenie mobilne z systemem Android lub iOS w potężną platformę do gier. Graczom szukającym więcej możliwości rozrywki z wykorzystaniem swoich telefonów, GeForce NOW oferuje pełną lub częściową obsługę kontrolera  podłączonego do telefonu w celu zapewnienia takich samych wrażeń jak na pececie w ponad 800 grach, w tym 35 tytułach free-to-play.

GeForce NOW podnosi poziom rozgrywki na telefonach, przetwarzając wszystkie Twoje gry w chmurze i przesyłając je bezpośrednio na Twoje urządzenie.

Użytkownicy iOS mogą czerpać wszystkie korzyści płynące z grania na PC bez opuszczania ekosystemu Apple. Mogą cieszyć się najlepszymi tytułami na PC, takimi jak Apex Legends lub Rocket League  rywalizując z innymi lub grać w pozycje AAA, takie jak Far Cry 6 lub Assassin’s Creed: Valhalla. Mogą także bawić się ze znajomymi w popularnych grach online dla wielu graczy, takich jak Destiny 2 i ARK: Survival Evolved lub w klasyczne zręcznościówki jak Overcooked! lub Cuphead.

Test Creative T60 – kompaktowe głośniki biurkowe

Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą również grać w te tytuły z biblioteki GeForce NOW i cieszyć się swoją mobilną rozgrywkę dzięki korzyściom członkostwa w GeForce NOW RTX 3080. Członkostwo RTX 3080 umożliwia granie z szybkością 120 klatek na sekundę na wybranych telefonach z systemem Android 120 Hz, takich jak Samsung S21.

Członkowie RTX 3080 mogą korzystać z maksymalnie ośmiogodzinnych sesji w usłudze i mogą włączyć efekty RTX, aby uzyskać kinową grafikę i ray tracing w czasie rzeczywistym w obsługiwanych grach, takich jak Ghostrunner i Dying Light 2 Stay Human.

GeForce NOW

 

Obsługiwane gamepady  

Ciesz się graniem w podróży i wygodą podczas długotrwałej rozgrywki bez dodatkowego oprogramowania, korzystając z jednego z zalecanych dla GeForce NOW gamepadów, które poprawią wrażenia z grania w chmurze.

OPPO Find N – sprawdziliśmy jak działa składany smartfon

Miłośnicy gry na iPhonie mogą korzystać z Backbone One, a także Razer Kishi. Użytkownicy Androida mogą również używać Razer Kishi lub Razer Raiju i Razer Junglecat. Inne świetne opcje dla graczy z Androidem to Steelseries Stratus Duo i kontroler GLAP zapewniające rozgrywkę na wysokim poziomie.

Aby uzyskać więcej informacji i wybrać najlepszą opcję dla swojego mobilnego doświadczenia GeForce NOW sprawdź te polecane urządzenia.

Nagrody  

GeForce NOW to nie tylko dostarczenie wspaniałych wrażeń w grach. To także nieustanne ulepszanie  tych doświadczeń dla obecnych abonentów usługi grających w chmurze.

Aby uczcić drugą rocznicę GeForce NOW, czwartki GFN w lutym są pełne nagród. Od dzisiaj subskrybenci mogą otrzymywać nagrody w darmowej, wieloosobowej grze Eternal Return. Odbieraj nagrody w grze, aby pochwalić się swoim stylem dzięki skórce Cathy Doktor Wojskowy i wyróżnij się pośród innych graczy w chmurze dzięki niestandardowej skórce Silvia GeForce NOW.

Zdobywanie nagród za subskrypcję jest łatwe. Zaloguj się na swoje konto NVIDIA i wybierz „GEFORCE NOW” w nagłówku, przewiń w dół do „NAGRODY” i kliknij przycisk „AKTUALIZUJ USTAWIENIA NAGRÓD”. Zaznacz pole w wyświetlonym oknie dialogowym, a zaczniesz otrzymywać oferty specjalne i gadżety w grze.

Zapisz się do newslettera GeForce NOW, w tym powiadomień o dostępnych nagrodach, logując się na swoje konto NVIDIA i wybierając „PREFERENCJE” w nagłówku. Zaznacz pole „Gry i rozrywka” oraz „GeForce NOW” w sekcji preferencji, aby otrzymywać najnowsze aktualizacje. Aby uzyskać więcej informacji na temat nagród, które pojawią się w lutym, śledź nadchodzące czwartki GFN.

Aktualizacja mobilnej bety ‘Fortnite’

W ciągu ostatnich kilku tygodni do graczy wysłano wiele zaproszeń, zachęcających do dołączenia do ograniczonej czasowo zamkniętej bety Fortnite na iOS Safari i Androida — a zebrane do tej pory opinie były niezwykle pomocne.

Niektórzy napotykali sporadyczne, nieoczekiwane spadki liczby klatek na sekundę poniżej 30 podczas korzystania z dotykowych elementów sterujących na urządzeniach iPhone, iPad i Android. Najczęściej zjawisko to występuje podczas korzystania z trybu fotografowania ADS/First Person, ale zaobserwowano go również podczas oglądania, podczas szybkich ruchów kamery i innych okoliczności.

 

W trakcie prac nad betą będziemy nadal ulepszać wrażenia — w tym pracować nad rozwiązaniem poprawiającym liczbę klatek na sekundę — i poinformujemy wszystkich, gdy dostępna będzie aktualizacja. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do zamkniętej bety mobilnej Fortnite w usłudze GeForce NOW. Więcej informacji zwrotnych pomoże w skuteczniejszej optymalizacji.

 Więcej dobrych gier, w dowolnym miejscu

W tym tygodniu do chmury dodajemy jak zwykle nową zawartość – pojawią się dwa tytuły.

Podejmij wyzwanie w Apex Legends Defiance, najnowszym sezonie popularnej darmowej gry battle royale. Sezon 12 zawiera nowy tryb ograniczony czasowo i battle pass, nagrody, aktualizacje map  Olympus i najnowszą Legendę – Mad Maggie.

Wznieś się na wyższy poziom w Far Cry 6 dzięki wydaniu trzeciego DLC, „Joseph: Upadek”, opowiadającego nową historię o nikczemnym Josephie Seed.

Dodatkowo, Czwartek GFN zawiera nową partię gier dołączających do biblioteki GeForce NOW.

Sprawdź te 10 tytułów gotowych do streamowania w tym tygodniu:

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: