Konkurs fotograficzny dla miłośników fotografii mobilnej

Konkurs fotograficzny dla miłośników fotografii mobilnej

Huawei zaprasza miłośników fotografii mobilnej do zainspirowania się poradami fotograficznymi przygotowanymi przez Marcina Tyszkę oraz wzięcia udziału w konkursie, w którym do zdobycia są atrakcyjne nagrody, w tym najnowsze, flagowe smartfony – fotograficzny Huawei P50 Pro i składany Huawei P50 Pocket. Autorzy najlepszych zdjęć będą mieli również okazję zaprezentować swoje prace obok zdjęć Marcina Tyszki podczas wernisażu w Warszawie. Prace można zgłaszać do 20 lutego. 

Konkurs fotograficzny

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wykonać zdjęcie dowolnym smartfonem, a następnie przesłać je za pomocą formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie: www.konkurshuaweip50.pl. Każdy uczestnik może zgłosić nieograniczoną liczbę prac o dowolnej tematyce. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 lutego.

Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam

Na autorów najciekawszych fotografii czekają atrakcyjne nagrody:

  1. miejsce – innowacyjny, składany smartfon Huawei P50 Pocket;
  2. miejsce – potężny, fotograficzny Huawei P50 Pro;
  3. miejsce – smartwatch Huawei Watch GT 3;
  4. miejsce – słuchawki w etui w kształcie szminki Huawei FreeBuds Lipstick;
  5. miejsce – bezprzewodowy głośnik Huawei Sound Joy.

Najlepsze ze zgłoszonych prac zostaną zaprezentowane również podczas wernisażu w Warszawie, a ich autorzy będą mieli okazję poznać Marcina Tyszkę i porozmawiać z nim.

Uczestnicy konkursu mogą zainspirować się poradami fotografa, który ujawnia sekrety swojego warsztatu w serii pięciu filmów poradnikowych w kategoriach: Kompozycja, Światło, Kontrast, Kolory i Opcje P50. Filmy są dostępne na stronie konkursu: www.konkurshuaweip50.pl oraz na kanałach Huawei i Marcina Tyszki.

Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

Fotograf Marcin Tyszka jest jednym z influencerów biorących udział w kampanii promującej najnowsze, flagowe smartfony Huawei z serii P50 – Huawei P50 Pro i Huawei P50 Pocket.

Model Huawei P50 Pro wyróżnia się na rynku swoimi zaawansowanymi możliwościami fotograficznymi, wyposażony został w podwójny moduł fotograficzny, optykę Huawei XD, który umożliwia rejestrowanie obrazu tak, jak ludzkie oko. Technologia przetwarzania obrazu True-Chroma zapewnia również najwyższą precyzję w odwzorowaniu rzeczywistych kolorów. Z kolei Huawei P50 Pocket to pierwszy smartfon Huawei, który można złożyć symetrycznie na pół w wygodną, smukłą, kieszonkową formę.

Smartfon wyróżnia się na rynku nie tylko unikalnym designem, ale podobnie jak w przypadku Huawei P50 Pro, również innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i potężnym aparatem, wyposażonym między innymi w innowacyjną funkcję Ultra Spectrum Fluorescence Photography, która pozwala uchwycić na zdjęciach elementy niewidoczne dla ludzkiego oka.

Konkurs – Navitel RS2 DUO na straży przewozów pasażerów

źródło: Huawei

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: