Samsung Jet z prezentem o wartości do 799 zł

Odkurzacz Samsung Jet stanowi wyjątkowe połączenie mocy i rozwiązań dla wygody. Co więcej, teraz dostępny jest w ofercie promocyjnej z prezentem o wartości do 799 zł.

Samsung Jet

Nie ma co ukrywać, że sprzątanie nie należy do naszych ulubionych domowych czynności. Dlatego nowoczesne sprzęty agd projektowane są w taki sposób, aby odciążyć użytkownika i zapewnić mu optymalny komfort podczas korzystania z nich. Doskonałym przykładem jest odkurzacz Samsung Jet.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Moc rozwiązań dla poprawy komfortu

Dobry odkurzacz to przede wszystkim odkurzacz skuteczny, który umożliwia łatwe docieranie do każdego zakamarka w domu. Jego dodatkowe funkcje i zastosowane rozwiązania służące wygodzie, mogą za to sprawić, że domownicy będą po niego chętniej sięgać. Samsung Jet™ 90 to lekki i poręczny odkurzacz bezprzewodowy o dużej mocy (550 W), który z łatwością radzi sobie zarówno na grubych dywanach, jak i twardych podłogach. Wyposażony w wytrzymałą baterię pozwala nawet na godzinne odkurzanie bez ładowania*. Rozładowaną baterię możemy zastąpić zapasową i wydłużyć czas działania urządzenia nawet o kolejną godzinę**.

Samsung Jet™ 90 zajmuje mało miejsca, a dzięki wolnostojącej stacji ładującej możemy mieć go zawsze w zasięgu ręki. Ponadto, zarówno pojemnik na kurz, jak i system filtrujący nadają się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Teleskopowa rura posiada 4-poziomową regulację długości, dzięki czemu dopasuje się do wzrostu użytkownika zapobiegając nadmiernemu schylaniu. Dzięki bogatej ofercie akcesoriów dołączonych do Samsung Jet 90 – w tym 4 rodzajów szczotek i elastycznej końcówki – skutecznie i wygodnie odkurzymy każdego rodzaju nawierzchnię.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Higieniczna czystość i ulga w alergii

Choć granice domowego nieporządku to kwestia dość indywidualna, to nie należy zapominać o wymiarze zdrowotnym. Unoszące się w powietrzu pyłki i kurz mogą negatywnie wpływać na nasze samopoczucie, a zawarte w nich roztocza wywoływać reakcję u alergików. Odkurzacz Samsung Jet™ wyróżnia pięciowarstwowy system filtracji, który wyłapuje aż do 99,999%*** mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny. Pojemnik na kurz wygodnie opróżnimy przechylając go, bez konieczności odłączania od rury.

Możemy także skorzystać z innowacyjnej stacji czyszczącej, dzięki której bezproblemowo i higienicznie opróżnimy pojemnik bez otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie opróżniony. Zagwarantuje to ograniczenie rozprzestrzeniania się kurzu, pyłu czy mikroorganizmów. Dzięki hermetycznej konstrukcji proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia****.

Skorzystaj z promocji – kup Samsung Jet i otrzymaj prezent

Samsung Jet™ pozwoli na wygodne sprzątanie domu, a znajdujące się w zestawie akcesoria – ich rodzaj i liczba uzależnione są od modelu – pomogą dotrzeć nawet do miejsc trudno dostępnych. Teraz, w ramach promocji Samsung, kupując Samsung Jet™ możemy otrzymać jedno z dodatkowych akcesoriów w prezencie.

  • Przy zakupie modelu Samsung Jet 75 oraz Jet 90 użytkownicy otrzymają jeden z wybranych prezentów – stację czyszczącą, baterię lub Jet Tool Kit
  • Przy zakupie modelu Samsung Jet 70 lub Jet 60 użytkownicy otrzymają Jet Tool Kit

Aby skorzystać z promocji Samsung należy zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie.

Promocja obowiązuje od 3 stycznia do 28 lutego 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Dowiedz się więcej o Samsung Jet oglądając materiał video:

Szczegółowe warunki promocji Samsung, w tym wartość oraz zasady przyznawania nagród, można znaleźć w regulaminie, dostępnym na stronie: jet.samsung.pl

Wartości prezentów na dzień 3 stycznia w sklepie Samsung na Samsung.pl

__________________————————–

* Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.
** Dodatkowa bateria sprzedawana jest osobno.
*** Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit)
**** Emisja drobinek pyłu mierzona podczas opróżniania pojemnika, na podstawie stężenia pyłów PM10 (µg/m³), przy poziomie maksymalnym, w porównaniu do modelu Samsung VC7000. Na bazie testów UL. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: