T-Mobile – „Teraz miłość ma znaczenie”

Walentynki z T-Mobile  – „Teraz miłość ma znaczenie” – wyznaj miłość ukochanej osobie na ekranach cyfrowych w przestrzeni publicznej.

W tym roku wyznawać miłość będziemy na wiele sposobów – osobiście, prezentem, czy telefonicznie, a dzięki akcji T‑Mobile „Teraz miłość ma znaczenie” – będzie to możliwe również w przestrzeni publicznej.

miłość ma znaczenie

Na co dzień dzięki technologiom zbliżamy ludzi bez względu na odległość. Z okazji walentynek postanowiliśmy ułatwić im dodatkowo wyznanie miłości w oryginalny sposób i to w czasie rzeczywistym! Jak to możliwe? Na stronie akcji – https://terazmilosc.ams.com.pl/ – zakochani mogą zgłaszać wyznania miłosne, które od 12 lutego będą pojawiać się na nośnikach Digital Cityscreen. Po tym terminie publikacja życzeń na nośnikach OOH zajmie zaledwie 5-20 minut od ich stworzenia. Życzenia będzie można wybrać z gotowych szablonów, a ich personalizacja polega na dopisaniu imion zakochanych.

Reklamy

OPPO Find N – sprawdziliśmy jak działa składany smartfon

Nietypową formę wyznań miłosnych będzie można zobaczyć w przestrzeniach miejskich Warszawy, Krakowa, Poznania oraz Wrocławia. Akcja potrawa do 14 lutego włącznie.

Za koncepcję kreatywną oraz przygotowanie kreacji odpowiedzialna jest agencja VMLY&R Poland, realizacją działań mediowych zajął się Mindshare Polska, zaś wyznania miłosne użytkowników będą wyświetlane na nośnikach AMS Digital.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie https://terazmilosc.ams.com.pl/.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]