VC 4 Cordless i VC 6 Cordless – odkurzacz pionowy

VC 4 Cordless i VC 6 Cordless – odkurzacz pionowy

Teraz możesz nawet przez miesiąc wypróbować nowe odkurzacze pionowe i przekonać się, co one potrafią. Dwa nowe modele to strzał w dziesiątkę i to zarówno dla rodziny z dziećmi, pary, czy singla. VC 4 Cordless myHome i VC 6 Cordless ourFamily to długi czas pracy bez ładowania, doskonała filtracja, niska waga i wysoka siła ssąca. No i ten nowoczesny design, który sprawia, że urządzenie doskonale wygląda w każdym wnętrzu.

Jeśli jednak z jakichkolwiek względów stwierdzisz, że to nie jest wybór dla Ciebie, teraz w ramach akcji możesz zwrócić urządzenie nawet po miesiącu a zostaną oddane pieniądze. Oferta obowiązuje od 1 lutego do końca marca.

Oba modele doskonale sprawdzą się zarówno podczas codziennego, szybkiego sprzątania, jak i podczas gruntownego „odgruzowywania” domu. Urządzenia te są tak mocne i wytrzymałe, że w niczym nie ustępują odkurzaczom przewodowym. Koniec z gorączkowym poszukiwaniem gniazdka i przepinaniem odkurzacza, uważaniem na przewód, kombinowaniem z przedłużaczami i tak dalej. Pełna swoboda ruchu.

Podczas gdy VC 4 Cordless myHome może pracować przez około pół godziny, mocniejszy model VC 6 Cordless ourFamily osiąga czas pracy wynoszący około 50 minut. Urządzenie to wyposażone jest również w bardzo skuteczny filtr HEPA 12, który zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząsteczki brudu. Bezworkowy system filtracji obu odkurzaczy sprawia, że po pracy jedyne co musisz zrobić, to łatwo i szybko opróżnić pojemnik na zabrudzenia.  Nie ma też, co oczywiste, żadnych wydatków na zakup worków do odkurzacza.

Bateria, turbina ssąca, filtr i pojemnik na zanieczyszczenia – mieszczą się w bardzo kompaktowej obudowie. Na niej można też odczytać stan naładowania akumulatora. Urządzenia można szybko przekształcić w odkurzacz ręczny, co sprawdzi się gdy potrzebujemy odkurzyć okruchy z sofy czy też regał z książkami.

Test yeedi vac station – robot ze stacją samoopróżniającą

Siłę ssania można dostosować do różnych powierzchni i rodzajów zabrudzeń. Urządzenia mają dwa stopnie regulacji oraz dodatkowo tryb TURBO. Aktywna ssawka podłogowa odkurzacza jest napędzana przez własny silnik elektryczny – dla jeszcze skuteczniejszego zbierania zanieczyszczeń na podłogach i dywanach. Wszystkie dostępne ssawki podłogowe posiadają z przodu osłonę przeciwuderzeniową, dzięki czemu Twoje meble są chronione nawet gdy odkurzasz wyjątkowo zamaszyście. Szeroka ssawka podłogowa VC 6 Cordless ourFamily nadaje się w szczególności do szybkiego czyszczenia dużych powierzchni i jest dodatkowo wyposażona w oświetlenie  LED. Dzięki temu dostrzeżesz kurz tam, gdzie zwykle się ukrywa, pod kanapą czy szafkami.

Przechowywanie urządzenia w ogóle nie stanowi problemu. Można je zamontować na ścianie we wnęce lub szafie. Zajmuje ono bardzo mało miejsca dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w większym domu ale także w kameralnym mieszkaniu.

Test Roborock H7 – bezprzewodowy odkurzacz pionowy

Oba urządzenia oferowane są w żółtej wersji standardowej oraz w białej wersji Premium z dodatkowymi akcesoriami. Dla VC 6 Cordless Premium ourFamily dostępny jest m.in. drugi akumulator zapewniający podwójny czas pracy, a także filtry powietrza i narzędzie do czyszczenia filtrów.

Odwiedź stronę: https://www.kaercher.com/pl/ekaercher/testuj-przez-30-dni-z-ekaercher.html

One thought on “VC 4 Cordless i VC 6 Cordless – odkurzacz pionowy

  • 21 lutego 2022 o 19:34
    Permalink

    Ja to jakoś nie przepadam za pionowymi odkurzaczami, wolę moją roombę która sama odkurza podłogi 😉 No ale w sumie ten jest całkiem niezły

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: