Elgato Key Light Mini – przenośna lampa LED

Elgato Key Light Mini – przenośna lampa LED

Elgato wprowadził do oferty w pełni przenośny panel LED z oświetleniem krawędziowym – Key Light Mini. Dzięki wielowarstwowemu systemowi rozpraszania światła, akumulatorowi oraz przenośnym rozmiarom, około 15 x 10 cm, Key Light Mini umożliwia tworzenie materiałów o profesjonalnej jakości niezależnie od miejsca nagrywania wideo.

Kompaktowy i wytrzymały Key Light Mini ma metalową obudowę z wysokiej klasy diodami LED marki OSRAM. Szybko ładujący się, w pełni gotowy akumulator umożliwia do 2 godzin działania ze 100-procentową jasnością lub do 4 godzin z 50-procentową jasności. Po podłączeniu do gniazda ściennego w studiu można włączyć tryb obejścia akumulatora w celu utrzymywania go w dobrej kondycji, a jednocześnie cieszyć się z jasnego światła podczas nagrywania.

Reklamy

 

Key Light Mini HERO 1

 

Key Light Mini świeci z jasnością 800 lumenów i można go w pełni przyciemniać, a zakres temperatury barwowej 2900–7000 K umożliwia dobranie idealnego wyglądu zarówno w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz. Ustawienia oświetlenia można regulować na urządzeniu lub bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci Wi-Fi i aplikacji Elgato Control Center do iPhone’a, urządzeń z Androidem, Mac lub PC. W studiu można skorzystać z bezpośredniej integracji z urządzeniem Elgato Stream Deck, aby błyskawiczne sterować jasnością i kolorem jednym naciśnięciem przycisku.

– Key Light Mini umożliwia korzystanie z wysokiej klasy oświetlenia krawędziowego nie tylko z komputerem stacjonarnym – komentuje Julian Fest, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Elgato. – Technologia oświetlenia Elgato słynie z najwyższej jakości i wydajności. Od teraz twórcy mogą z niej korzystać niezależnie od miejsca, bez potrzeby stosowania przedłużacza ani zewnętrznego akumulatora. Jest to niezwykle wszechstronne rozwiązanie do oświetlenia, które działa znakomicie zarówno w studiu, jak i na ulicy – dodaje Fest.

 

Key Light Mini HERO 2

 

Przy użyciu gwintu 1/4 cala lub magnetycznego panelu tylnego można przymocować Key Light Mini do dowolnego sprzętu – kamery, statywu czy powierzchni metalowej. Premierowy produkt Elgato to idealne rozwiązanie dla twórców materiałów do TikToka i Instagramu, vloggerów, streamerów oraz wszystkich innych użytkowników, którzy chcą się świetnie prezentować w aplikacjach do wideokonferencji. Co więcej, Key Light Mini jest w pełni zgodny z systemem mocowania Elgato Multi Mount, dlatego twórcy mogą bez problemu dostosować nową lampę do dotychczasowego zestawu oświetleniowego.

Recenzja urządzeń smart home z serii Tapo

Dostępność, gwarancja i ceny
Elgato Key Light Mini jest już dostępny w sprzedaży w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firm Elgato oraz CORSAIR. Sugerowana cena detaliczna obowiązująca również w oficjalnym europejskim sklepie producenta to €99,99 EUR. Key Light Mini jest objęty dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firm CORSAIR i Elgato.

Strona internetowa
– Więcej informacji o Elgato Key Light Mini: https://www.elgato.com/key-light-mini

Prezentacja wideo
– Film przygotowany z okazji premiery Elgato Key Light Mini:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]