Televio – pakiet RELAX dla dorosłych w jakości 4K

Televio – pakiet RELAX dla dorosłych

 

Platforma Televio, która zadebiutowała w Polsce kilka miesięcy temu, rozszerza swoją ofertę o dodatkowy pakiet tematyczny – RELAX. To nie przypadek, że nowe treści pojawiły się w Walentynki, ponieważ w ofercie znajdziemy 7 kanałów premium z treściami dla dorosłych, w tym jeden w jakości 4K.

RELAX

Televio to platforma online, która umożliwia odbiór telewizji za pomocą połączenia internetowego od dowolnego dostawcy w Polsce i w całej UE. Serwis obsługuje większość urządzeń, a także oferuje nowoczesne funkcje, jak możliwość zatrzymywania, przewijania i nagrywania wybranych audycji. W ofercie znajduje się ponad 100 kanałów telewizyjnych, dostępnych w 3 podstawowych pakietach – BASIC, FAMILY, PREMIUM.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

Platforma już od samego początku postawiła sobie za cel rozwijanie oferty o coraz bardziej atrakcyjne dla użytkowników treści. Efektem tego jest nowy pakiet tematyczny, który zawiera 7 kanałów premium z treściami dla dorosłych, w tym:

  • EROX – kanał prezentujący filmy od najlepszych na świecie producentów treści erotycznych.
  • EROXXX – kanał oferujący programy dla fanów nieco mocniejszych treści.
  • Reality Kings TV – amerykańska stacja telewizyjna, oferująca najbardziej popularne audycje dla dorosłych na świecie.
  • BRAZZERS TV Europe – nadający przez całą dobę kanał z filmami w doskonałej jakości obrazu i dźwięku.
  • True Amateurs – stacja oferująca unikalne i amatorskie filmy erotyczne.
  • Leo TV – czeski kanał transmitujący produkcje własne, a także programy europejskie i światowe.
  • EXTASY TV 4K – stacja telewizyjna prezentująca filmy z całego świata w jakości 4K.
  • EXTASY TV 4K jest pierwszym kanałem w Televio, który oferuje treści w jakości 4K.

Pozytywnym zaskoczeniem jest również wprowadzenie do pakietów FAMILY i PREMIUM stacji z treściami dla dorosłych. Użytkownicy subskrybujący jeden z dwóch wymienionych pakietów mogą cieszyć się kanałem erotycznym Babes TV.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Wszystkie nowe stacje w ofercie RELAX posiadają funkcje nagrywania i możliwość przewijania transmisji do 7 dni wstecz. Za nowy pakiet zapłacimy tylko 9,90 zł przez pierwszy miesiąc,  przy czym cena za kolejne miesiące wynosi 19,90 zł.

Osoby, które korzystają już z Televio, mogą po prostu kupić nowy pakiet na stronie sklepu. Nowi klienci, aby skorzystać z oferty RELAX, potrzebują najpierw subskrybować jeden z trzech podstawowych pakietów – BASIC, FAMILY lub PREMIUM.

Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem i chcesz przetestować usługę, najlepszym wyborem będzie pakiet FAMILY, który można wypróbować już za 1 zł. W zestawie z pakietem RELAX otrzymasz łącznie 92 kanały za jedyne 10,90 zł przez pierwszy miesiąc.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: