Tinder na Walentynki o 25 proc. taniej

Tinder na Walentynki o 25 proc. taniej

Walentynkowa promocja w marketplace na portalu Cinkciarz.pl daje użytkownikom Tindera możliwość zakupu subskrypcji premium o 25 proc. taniej. Płatności w eStore fintechu w dowolnej z 28 walut są możliwe za pomocą systemu Cinkciarz Pay, w tym portfelem walutowym.

Tinder na Walentynki

W marketplace fintechu Cinkciarz.pl można kupić, w dowolnej z 28 walut, produkty cyfrowe, takie jak: gry, muzyka, audiobooki, e-booki, dostęp do VOD, karty podarunkowe, kody aktywacyjne, vouchery i oprogramowanie.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Wśród nowości w eStore Cinkciarz.pl są dostępne dwie subskrypcje premium aplikacji Tinder: Tinder Plus i Tinder Gold. W ramach wspólnej akcji walentynkowej, w okresie 14-28 lutego 2022 r., oba produkty są o 25 proc. tańsze. Promocja kampanii obejmuje banery na stronie internetowej Cinkciarz.pl oraz działania w social mediach.

Marketplace Cinkciarz.pl jest w pełni zintegrowany z autorskim systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu użytkownicy mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 28 walut, m.in. za pomocą portfela walutowego, BLIK, Google Pay, Apple Pay, PayPal, karty Visa i MasterCard, przelewów online Pay-By-Link, Trustly, Skrill czy iDEAL.

Link do promocji: https://estore.cinkciarz.pl/promocja.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]