Fan sklepu internetowego huawei.pl – zobacz co zyskasz

Fan sklepu internetowego huawei.pl – zobacz co zyskasz

Na klientów sklepu internetowego huawei.pl czekają aż dwie okazje na zdobycie atrakcyjnych zniżek i nagród. Osoby, które zalogują się na stronie sklepu za pomocą ID Huawei, mogą odebrać vouchery zniżkowe na zakupy – 200 zł rabatu na zakupy za minimum 2 400 zł oraz 100 zł na zakupy za minimum 1 200 zł.

Natomiast klienci, którzy zapiszą się do newslettera i odpowiedzą na pytanie kreatywne, mogą zdobyć voucher uprawniający do zakupu opaski sportowej Huawei Band 6 za 1 zł. Zarejestruj się do ID Huawei i zdobądź zniżki na zakupy

Fan sklepu internetowego

Aby odebrać kupony zniżkowe na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie przejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/join-and-win i wejść w baner z kodem rabatowym. Po kliknięciu wybrany kupon rabatowy zostanie automatycznie przypisany do konta klienta.

Test Huawei MateBook 14s – mógłby na dłużej zostać w moich rękach

Każdy użytkownik może odebrać po jednym z kuponów zniżkowych o wartości 100 zł i 200 zł. Kupony należy jednorazowo wykorzystać na zakup urządzeń i zestawów z całego portfolio marki w sklepie huawei.pl – również tych dostępnych w promocyjnych cenach. Na przykład laptop Huawei MateBook 14 (16 GB+512GM, AMD Ryzen 7) z kuponem zniżkowym można kupić za 3599 zł. Kuponów zniżkowych nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi i voucherami Huawei. Liczba kuponów w promocji jest ograniczona. Odbierać je można do 28 lutego, a wykorzystać na zakupy do 1 marca.

 Pokaż swoją kreatywność i wygraj atrakcyjne nagrodyAby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę https://consumer.huawei.com/pl/offer/join-and-win , odpowiedzieć na pytanie: „Jakie innowacje przyniosą urządzenia mobilne za 5-10 lat?” i zapisać się do newslettera, a następnie przejść do skrzynki mailowej i potwierdzić subskrypcję. Odpowiedzi na pytanie można przesyłać do 1 marca.

Test Huawei Watch Fit Elegant – Huawei Band 6 – który wybrać?

Autorzy 30 najciekawszych odpowiedzi zostaną wyłonieni w trzech turach: vouchery na zakup opasek sportowych Band 6 otrzyma 10 autorów odpowiedzi nadesłanych między 11 a 17 lutego, następnie 10 autorów, którzy prześlą odpowiedzi w terminie 18-24 lutego i 10 autorów odpowiedzi nadesłanych między 25 lutego a 1 marca. Vouchery na zakup opaski sportowej Band 6 za 1 zł będzie można zrealizować w sklepie huawei.pl w ciągu 14 dni od ich otrzymania.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: