Więcej możliwości Inteligentnego Wideodzwonka

Więcej możliwości Inteligentnego Wideodzwonka

Netatmo wprowadziło do swojej oferty dwa nowo zaprojektowane adaptery do wideodzwonka. Do tej pory można było go zainstalować tylko zastępując istniejący dzwonek do drzwi z gongiem. Dzięki adapterom urządzenie jest kompatybilne z szeroką gamą instalacji, nawet z tymi bez połączenia elektrycznego.

Inteligentnego Wideodzwonka

Adapter Sieciowy pozwoli na zasilanie wideodzwonka z gniazdka elektrycznego. Wystarczy wywiercić małą dziurę w ścianie, żeby przeciągnąć przewód i podłączyć się do gniazdka wewnątrz domu. Drugim urządzeniem jest Adapter Zintegrowany podłączany bezpośrednio do instalacji elektrycznej. Przy jego montażu zalecane jest skorzystanie z pomocy fachowca. Dzięki tym rozwiązaniom Netatmo umożliwia większej liczbie użytkowników korzystanie z zasilanego z sieci Inteligentnego Wideodzwonka.

Recenzja Netatmo Weather – Inteligentna Stacja Pogodowa

Dzięki adapterom do wideodzwonka nie jest wymagane posiadanie gongu lub jego instalacja. Gdy ktoś zadzwoni do drzwi, użytkownik otrzymuje powiadomienie na swoim telefonie, nieważne czy jest w domu czy poza nim. Dodatkowo, wideodzwonek wyposażony jest w funkcję integracji dźwięku dzwonka z podłączonym do niego inteligentnym głośnikiem, z którego wydobędzie się dźwięk gongu. Możliwe jest to dzięki kompatybilności z Alexą, Siri oraz asystentem Google.

Urządzenie ostrzega użytkownika w czasie rzeczywistym również wtedy, kiedy wykryje osobę kręcącą się przed wejściem. Wraz z tegoroczną aktualizacją wideodzwonka usprawnione zostało nagrywanie akcji zanim osoba podejdzie do drzwi. Udostępniony został tryb nie przeszkadzać, który umożliwia chwilowe lub stałe wyłączenia dzwonka.

Od dzisiaj oba modele adapterów sprzedawanych pojedynczo lub w pakiecie dostępne są w sklepie internetowym https://shop.netatmo.com/pl-pl. Cena każdego z adapterów to 119,99 zł. Cena zestawu wideodzwonka z adapterem to 1469,98 zł.

źródło: Netatmo

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: