MWC 2022: realme GT 2 i GT 2 Pro – zapowiedź

MWC 2022: realme GT 2 i GT 2 Pro – zapowiedź

realme zapowiada wprowadzenie najbardziej prestiżowych flagowych smartfonów w swojej historii. Seria GT 2 pojawi się 28 lutego na targach MWC 2022

realme GT 2

realme ogłosiła właśnie, że 28 lutego na targach MWC 2022 zaprezentuje najnowszą serię smartfonów realme GT 2 i GT 2 Pro. Flagowiec, który po raz pierwszy pojawił się w Chinach na początku stycznia, będzie pierwszym dostępnym smartfonem napędzanym najnowszym procesorem Snapdragon 8 Gen 1 w 2022 roku, również w Europie.

Test realme GT Master Edition – przygotowany do podróży

GT 2 Pro jako najbardziej prestiżowy flagowiec w historii realme, ma dostarczyć przełomowe rozwiązania technologiczne użytkownikom na całym świecie oraz zapewnić marce przebicie się na rynek high-end i bycie w czołówce wiodących innowacji technologicznych.

„To wspaniałe uczucie, kiedy możemy dostarczyć coś nowego i ekscytującego użytkownikom na całym świecie. GT 2 Pro wzniósł nas na kolejny poziom” – powiedział Sky Li, dyrektor generalny marki realme.

realme osiągnęło 100-milionową sprzedaż i stało się marką z top 6 smartfonów na świecie w zaledwie trzy lata. Nieustanne innowacje technologiczne i projektowe zawsze były podstawą szybkiego wzrostu chińskiego giganta.

Test realme GT – zabójca flagowców? – sprawdziliśmy

realme GT 2 Pro wyposażono w trzy pierwsze na świecie rozwiązania: tylną obudowę wykonaną z biopolimeru, ultraszerokokątny aparat 150° oraz technologię Realme Innovation Forward Communications (Ultra Wide Band HyperSmart Antenna Switching, wzmacniacz Wi-Fi i NFC 360°), które mają zapewnić wszystkim użytkownikom wrażenia najwyższej jakości.

Więcej szczegółów na temat cen, specyfikacji i dostępności telefonów w Europie zostanie ogłoszonych na targach MWC 2022 w Barcelonie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: