OPPO Find X5 zadebiutuje 24 lutego 2022 r.

 OPPO Find X5 zadebiutuje 24 lutego 2022 r.

  • W serii Find X5 zadebiutuje autorski układ NPU od OPPO – MariSilicon X
  • Find X5 Pro zostanie wyposażony w Snapdragon 8 Gen 1 Mobile Platform

OPPO Find X5

OPPO zapowiedziało globalną premierę swojej sztandarowej serii – Find X5. Odbędzie się ona pod hasłem #EmpowerEveryMoment 24 lutego 2022 r., o godzinie 12:00 (polskiego czasu). Wydarzenie będzie można obejrzeć online na oficjalnym kanale OPPO.
Podczas INNO Day 2021 OPPO zaprezentowało MariSilicon X – autorski układ NPU (Neural Processing Unit) do przetwarzania obrazu, który poradzi sobie z jednym z największych wyzwań w tworzeniu treści wideo – z nocnym nagrywaniem. Dzięki 6 nm architekturze, przetwarzaniu RAW w czasie rzeczywistym, nawet do 20x zwiększonej wydajności sztucznej inteligencji podczas tworzenia materiałów w 4K – Find X5 Pro sprawdzi się zarówno w dzień, jak i w nocy.
Jak wygląda seria Find X5:
Find X5 Pro napędza procesor najnowszej generacji – Snapdragon 8 Gen 1. Dzięki niemu, smartfon, sprosta najbardziej wymagającym grom i aplikacjom. Cechą wyróżniającą Find X5 Pro jest futurystyczny wygląd. Tylna obudowa smartfona została wykonana z bardzo trwałej ceramiki pokrytej specjalną powłoką, na której nie widać odcisków palców. Z kolei wyspa z aparatami została zatopiona w łagodnym kształcie, który harmonizuje z całym tyłem telefonu, tworząc jednolitą powierzchnię.
Premierę #EmpowerEveryMoment będzie można obejrzeć w czwartek, 24 lutego 2022 r., o godzinie 12:00 (polskiego czasu) pod tym adresem: oppo.com

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: