YouTube Premium na wybranych urządzeniach Xiaomi

YouTube Premium na wybranych urządzeniach Xiaomi

Otrzymają dwa miesiące YouTube Premium na smartfonach Redmi Note 11 – oznacza to dostęp do najlepszych treści bez reklam i w trybie offline.*

YouTube Premium

YouTube Premium obejmuje subskrypcję YouTube Music Premium, gdzie użytkownicy mogą uzyskać nieograniczony, wolny od reklam dostęp do milionów oficjalnych utworów oraz występów na żywo, coverów i remiksów.

Z roku na rok użytkownicy oglądają coraz więcej materiałów wideo online, dlatego uważamy, że ważne jest, aby umożliwić im korzystanie z wysokiej jakości treści na nowe sposoby. Cieszymy się, że możemy współpracować z YouTube. Dzięki tej współpracy użytkownicy Xiaomi będą mogli oglądać  bez przeszkód treści, które kochają. Mamy nadzieję, że będzie to początek długotrwałej współpracy między nami a YouTube, przyniesie ona korzyści naszym użytkownikom” – powiedział Hanson Han, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Xiaomi International.

Test Xiaomi Redmi Note 10 5G – sieć 5G dla każdego

Użytkownicy mogą skorzystać z oferty YouTube Premium na wybranych smartfonach Xiaomi. Wystarczy otworzyć preinstalowaną aplikację YouTube i postępować zgodnie z instrukcjami lub odwiedzić stronę youtube.com/premium.

Więcej informacji oraz warunki i zasady można znaleźć na stronie https://event.mi.com/global/youtubepremium.

Urządzenia, których dotyczy promocja:

Uwaga:

* Dostępność może się różnić w zależności od regionu. Tylko dla nowych użytkowników. Wymagana forma płatności. Anuluj w dowolnym momencie. Szczegóły na stronie https://event.mi.com/global/youtubepremium.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: