Czyste powietrze w domu – odkurzacze i oczyszczacze powietrza

Czyste powietrze w domu – odkurzacze i oczyszczacze powietrza

Czyste powietrze w domu sprawia, że lepiej funkcjonujemy w nim na co dzień i lepiej się wysypiamy. W przestrzeni unoszą się cząsteczki kurzu, alergeny, a w sezonie grzewczym do środka przedostają się także cząsteczki smogu. W trosce o siebie i bliskich warto zadbać o stworzenie zdrowego domowego azylu. Efekt ten osiągniemy stosując oczyszczacz powietrza, a także efektywnie odkurzając mieszkanie. Teraz oczyszczacze powietrza oraz odkurzacze Samsung objęte są promocją.

Czyste powietrze

Maksymalna higiena i skuteczność

 

Kurz jest tym wszystkim, co nieświadomie wnosimy do domu lub przedostaje się do środka przez otwarte okna. Niestety, jest on naturalnym środowiskiem dla roztoczy, szczególnie niebezpiecznych dla alergików, a także bakterii i zarazków. Dlatego tak ważne jest regularne odkurzanie mieszkania, a w tej misji pomogą nam skuteczne odkurzacze Samsung. Pionowy odkurzacz Jet™ wyróżnia duża moc (do 550 W) połączona z lekkością i poręcznością tego bezprzewodowego urządzenia. Wyposażony jest on w wielowarstwowy system filtracji, wyłapujący aż do 99,999%* mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny.

Jego czyszczenie jest nie tylko łatwe i wygodne – pojemnik na kurz wygodnie opróżnimy przechylając go, bez konieczności odłączania od rury – ale i higieniczne. Innowacyjna stacja czyszcząca, którą możemy zakupić oddzielne, pozwala na bezproblemowe opróżnienie pojemnika bez konieczności otwierania go. Wystarczy włożyć pojemnik do stacji czyszczącej i uruchomić. Pojemnik zostanie otwarty dopiero wewnątrz stacji, a następnie opróżniony. Zagwarantuje to maksymalne ograniczenie rozprzestrzeniania się m.in. kurzu czy pyłu. Hermetyczna konstrukcja powoduje, że proces ten jest o 400 razy bardziej higieniczny w porównaniu do standardowego pojemnika na zanieczyszczenia**.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Powietrze, którym dobrze oddychać

Dzięki odkurzaczom Samsung skutecznie uporamy się z zalegającym w domu kurzem. Aby jednak czystość utrzymała się na dłużej warto zaopatrzyć się w oczyszczacz powietrza, który wyłapie cząsteczki zanieczyszczeń, zanim na dobre osiądą na meblach, domowych tekstyliach, sprzętach czy podłodze. Oczyszczacze powietrza Samsung efektywnie zminimalizują poziom zanieczyszczeń w naszym wnętrzu. Dzięki wykorzystaniu trzech filtrów usuną z powietrza aż do 99,97%***** mikroskopijnych cząsteczek.

Zaawansowany filtr HEPA wyłapuje cząsteczki smogu PM1,0; PM2,5 i PM10, filtr wstępny zatrzymuje m.in. kurz i pył, a węglowy eliminuje niebezpieczne gazy i zapachy. Co więcej, dzięki laserowemu czujnikowi pyłu, oczyszczacze Samsung umożliwiają bieżącą kontrolę jakości powietrza w domu******. Stale monitoruje on jego stan, wykrywa cząsteczki już od wielkości 1,0 ㎛ oraz zanieczyszczenia w postaci gazów. Następnie, za pomocą 4-kolorowego wyświetlacza, informuje nas o aktualnej jakości powietrza w domu. Jego stan sprawdzimy również zdalnie przy pomocy aplikacji SmartThings na smarfonie*******.

Skorzystaj z ostatnich dni promocji

Skuteczny odkurzacz i oczyszczacz powietrza Samsung to zestaw idealny, który zagwarantuje, że przestrzeń w domu będzie zdrowsza, a nam będzie przyjemniej w nim przebywać.

Tylko do końca lutego, w ramach promocji Samsung, kupując bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ użytkownicy otrzymają jedno z dodatkowych akcesoriów w prezencie, a przy zakupie oczyszczacza powietrza zapas filtrów nawet na 2 lata********.

Dodatkowe akcesoria w ramach promocji:

  • Przy zakupie modelu Samsung Jet 75 oraz Jet 90 – stacja czyszcząca, bateria lub Jet Tool Kit
  • Przy zakupie modelu Samsung Jet 70 lub Jet 60 – Jet Tool Kit
  • Przy zakupie oczyszczacza powietrza Samsung (AX60, AX47, AX40, AX34) – dodatkowy filtr gratis
  • Przy zakupie oczyszczacza powietrza Samsung AX90 – 2 filtry gratis.

 Aby skorzystać z promocji Samsung należy po zakupie, zarejestrować produkt oraz pozostawić opinię o nim na jednej ze stron określonych w regulaminie. Promocje obowiązują do 28 lutego 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

Test Samsung AIR Purifier AX47 – stylowy oczyszczacz powietrza

Szczegółowe warunki promocji Samsung Jet™, w tym wartość nagród, oraz zasady ich przyznawania, można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie jet.samsung.pl. Warunki promocji na oczyszczacze dostępne są na tlendobry.pl

 _______________——————————-

*Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit)
** Emisja drobinek pyłu mierzona podczas opróżniania pojemnika, na podstawie stężenia pyłów PM10 (µg/m³), przy poziomie maksymalnym, w porównaniu do modelu Samsung VC7000. Na bazie testów UL. Wyniki mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.
***  Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.
**** Dodatkowa bateria sprzedawana jest osobno.
***** Filtr zapewnia do 99,97% wydajności wyłapywania cząsteczek o wielkości 0,26 ㎛ zgodnie z wymogami określonymi w 42 CFR cz. 84 Na podstawie badań przeprowadzonych w Narodowym Instytucie Testów w Korei.
****** W niektórych oczyszczaczach powietrza zastosowano czujnik na podczerwień, np. w AX34.
******* Dostępna na urządzeniach z systemem operacyjnym Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane połączenie z siecią Wi-Fi oraz konto Samsung Account.
******** Cykl życia filtrów (węglowych i HEPA) to okres 6-12 miesięcy przy 24-godzinnym cyklu pracy oczyszczacza. Dokładna długość zależy od stopnia zanieczyszczenia powietrza.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: