HP LaserJet M100 i M200 – drukarki z usługą HP+

HP LaserJet M100 i M200 – drukarki z usługą HP+

Rynek urządzeń laserowych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a oczekiwania klientów w związku z hybrydowym modelem pracy się zmieniają. Aby nadążyć za tymi potrzebami HP prezentuje nowe drukarki. LaserJet M100 to drukarka idealna dla osób pracujących z domu lub hybrydowo, które potrzebują niezawodnych, ale i kompaktowych rozwiązań. LaserJet M200 to natomiast doskonałe urządzenie dla właścicieli małych firm. Obie serie drukarek są niezwykle intuicyjne w konfiguracji i zapewniają najwyższą jakość druku laserowego. Wybrane modele z obu linii wyposażono w inteligentny system druku HP+.

Najmniejsza w swojej klasie drukarka laserowa na rynku

HP LaserJet M100
HP LaserJet M110

LaserJet M100 to najmniejsze urządzenie w swojej klasie, którego obudowa jest o 25% mniejsza od produktów konkurencji w tym samym segmencie. Ta niewielkich wymiarów drukarka oferuje szybki (do 20 str./min) czarno-biały druk w wysokiej jakości, w nakładzie do 8000 stron miesięcznie. Łączność bezprzewodowa Wi-Fi® z funkcją self-reset pozwala zaś na drukowanie z komputerów, tabletów, laptopów czy smartfonów (i to bez potrzeby używania innych aplikacji). Dodatkowo, urządzenie umożliwia również korzystanie z portu USB 2.0, a w trosce o środowisko naturalne, drukarka została wyposażona w technologię HP Auto-on/Auto-off oszczędzającą energię. Sprawne sterowanie modelem M140 zapewnia natomiast intuicyjny, wbudowany w urządzenie panel kontrolny z wyświetlaczem LCD.

 Test Canon Zoemini S – aparat natychmiastowy i mini drukarka

Najszybszy w swojej klasie druk dwustronny

HP LaserJet M200

LaserJet M200 to drukarka przeznaczona do niewielkich pomieszczeń biurowych, osób drukujących w nakładzie do 20 000 stron czarno-białych miesięcznie. Zaprojektowana została tak, aby pracować jeszcze efektywnej, a wszystko to dzięki najszybszemu drukowi dwustronnemu w swojej klasie oraz, pozwalającej zaoszczędzić czas, aplikacji HP Smart. Bezproblemową obsługę gwarantują sprawdzone funkcje zabezpieczeń, uproszczona konfiguracja oraz intuicyjne sterowanie. Kolejne zalety sprzętu to: inteligentne oświetlenie oraz stale aktywna, dwuzakresowa sieć Wi-Fi z funkcją automatycznego resetowania. Dzięki funkcjom mobilnym możemy drukować z dowolnego miejsca, a opcja poufnego odbioru gwarantuje bezpieczeństwo wydruku dokumentów wymagających szczególnej uważności.

Inteligentny system druku HP+ – jeden system, wiele korzyści

  • INTELIGENTNA DRUKARKADrukowanie z dowolnego miejsca: Każdy może bezpiecznie uzyskać dostęp do drukarki, wysyłać i przechowywać pliki, a także drukować z domu lub praktycznie
   z każdego miejsca za pomocą dowolnego preferowanego urządzenia, dzięki aplikacji HP Smart App.  Dzięki funkcji Smart Cloud Resilience urządzenia HP+ automatycznie wykrywają i naprawiają problemy, jeszcze zanim zdążą spowolnić drukowanie. Pulpit nawigacyjny HP+ Smart to inteligentny sposób zarządzania wszystkim, co związane z drukowaniem, od monitorowania poziomu atramentu po zarządzanie subskrypcjami, bezpieczeństwem i łącznością.
 • INTELIGENTNA SUBSKRYPCJA DRUKUNigdy nie zabraknie tonera: drukarka powiadomi nas, gdy będzie się jej kończył toner, a HP automatycznie dostarczy potrzebne wkłady. Wysyłka i recykling w cenie. Rodziny mogą zaoszczędzić nawet do 50 % na tonerze. Osoby, które wybiorą opcję HP+, otrzymają 6 miesięcy usługi Instant Ink oraz dodatkowy rok gwarancji HP, przy korzystaniu z oryginalnych tonerów HP.
  • APLIKACJA HP SMARTDodatkowe funkcje: HP+ pozwala w pełni wykorzystać możliwości aplikacji HP Smart App. Od pracy w domu, do odrabiania lekcji, aplikacja HP Smart pomaga skanować książki, rachunki, faktury czy umowy oraz przechowywać edytowalne, łatwe do przeszukiwania pliki.Dzięki zaawansowanym funkcjom telefon to teraz także profesjonalny skaner z możliwością przycinania, spłaszczania, wygładzania i edytowania dokumentów. Aplikacja umożliwia także wysyłanie faksów prosto z telefonu.
  • INTELIGENTNE USŁUGI CHRONIĄCE PLANETĘDrukowanie z myślą o celu: za każdą stronę wydrukowaną za pomocą HP+, HP chroni lub sadzi nowe lasy. Zużyte w subskrypcji Instant Ink wkłady są poddawane recyklingowi, dzięki czemu ograniczana jest liczba plastikowych odpadów.

Test Lexmark MB2236i – wielofunkcyjne urządzenie laserowe

 Urządzenia będą dostępne w sprzedaży od lutego br. w cenach:

 • HP LaserJet M110we                                       649 PLN
 • HP LaserJet MFP M140we                             849 PLN
 • HP LaserJet M110w                                         849 PLN
 • HP LaserJet MFP M140w                               849 PLN
 • HP LaserJet M209dwe                                    869 PLN
 • HP LaserJet M209dw                                     1099 PLN
 • HP LaserJet MFP M234dwe                          1049 PLN
 • HP LaserJet MFP M234dw                            1449 PLN
 • HP LaserJet MFP M234sdne                        1099 PLN
 • HP LaserJet MFP M234sdn                          1499 PLN
 • HP LaserJet MFP M234sdwe                        1099 PLN
 • HP LaserJet MFP M234sdw                          1549 PLN

Modele, których nazwa kończy się literą e są wyposażone w inteligentny system druku HP+.

Więcej informacji o nowych urządzeniach drukujących HP można znaleźć na stronie

https://www.hp.com/pl-pl/printers/consumer-printers.html

źródło: HP

11 komentarzy do “HP LaserJet M100 i M200 – drukarki z usługą HP+

 • 25 maja 2022 o 21:56
  Permalink

  No taka drukareczke HP to bym przyjął i moze wezme u nich na raty. pomysle jeszzce

  Odpowiedz
 • 25 maja 2022 o 16:10
  Permalink

  Och tak M11 jest świetny. Ja drukuje na nim wiele rzeczy w kolorze i wychodzą rewelacyjnie. Na plus super że łączy się z wifi. Też z mediaexpert kupiony

  Odpowiedz
 • 24 maja 2022 o 17:35
  Permalink

  Przynajmniej są dobre jakościowo te z HP, u nas były z innych firm i psuły się po kilku miesiącach

  Odpowiedz
 • 15 maja 2022 o 19:12
  Permalink

  tez bralismy w media expert laserjet bo jak patrzylismy to tam najlepiej cenowo wychodzily

  Odpowiedz
 • 12 maja 2022 o 13:43
  Permalink

  geex polecają Smart Tanki, w zależności od małego czy dużego biura (duże biuro dużo drukowania :P) ale różne cyferki. Nie mniej jednak 515 do malego biura albo do domu idealny, bo tani w użytkowaniu.

  Odpowiedz
 • 12 maja 2022 o 10:06
  Permalink

  Też prawda, HP mocno się zmieniło – teraz są mniej wadliwe niż te 10 czy więcej lat temu. No i laser czy tusz na uzupełnienia są bardzo ekonomiczne.

  Odpowiedz
 • 11 maja 2022 o 11:55
  Permalink

  No ogólnie na nocnych promocjach ceny trochę teraz w media expert pospadały, plus są jakieś kody co 30-80zł zniżki dają więc teraz jest dogodnie kupić jakąś drukarkę. Nowy kwartał czy coś w firmie można zacząć z przytupem i na fakturę. Sam dla siebie myślałem nad smart tank 515, bo tani w eksploatacji, ale może się przejdę i podpytam pracownika.

  Odpowiedz
 • 11 maja 2022 o 11:46
  Permalink

  M110WE szybki sprzęcik to fakt, warto taką zakupić, szczególnie że budowa jest solidna a sama drukarka będzie służyć latami

  Odpowiedz
 • 10 maja 2022 o 18:24
  Permalink

  HP od zawsze są na prowadzeniu, szczególnie jeśli chodzi o drukarki właśnie, u nas w firmie teraz na nowe wymienialiśmy w media expert fajne cenowo wyszły LaserJet M110we więc 10 nowych i każda tak samo bez wad 🙂

  Odpowiedz
 • 27 kwietnia 2022 o 15:20
  Permalink

  Ja kupiłem w media expert HP LaserJet M110WE z polecenia, chyba teraz mają na nie promocje – HP te kilkanaście lat temu a teraz to dwie inne marki – obecnej drukarki bym nie zamienił na inną, gdzie ta stara mnie mocno irytowała, a ta? Śmiga, że aż mi słów brakuje 🙂

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: