Weekendowa promocja – do 50% taniej na huawei.pl

Weekendowa promocja – do 50% taniej na huawei.pl

Wystartowała weekendowa promocja na huawei.pl, w której na użytkowników czeka tablet Huawei MediaPad M5 lite 10 LTE w zestawie z wagą Huawei Scale 3, a także laptop Huawei MateBook D 14 oraz router Huawei WiFi AX2 w atrakcyjnych cenach. Promocja potrwa do niedzieli do godziny 21:00 lub do wyczerpania zapasów.

Weekendowa promocja na huawei.pl

Weekendowa promocja na huawei.pl to okazja do zakupu wydajnego, smukłego laptopa do pracy
i nauki Huawei MateBook D 14 z procesorem Intel Core i3, który dostępny jest w ofercie w atrakcyjnej cenie 1 999 zł. Laptop wyposażony został w wysokiej jakości ekran Full HD i potężną baterię 56 Wh, która umożliwia nawet do 9,5 godziny odtwarzania filmów. MateBook D 14 otrzymał także certyfikat TÜV Rheinland, potwierdzający, że urządzenie ogranicza emisję niebieskiego światła, zmniejszając tym samym szkodliwy wpływ na wzrok użytkownika.

Test Huawei P50 Pro – kamerofon na jaki czekałam

W ofercie znalazł się również multimedialny tablet Huawei MediaPad M5 lite, wyposażony w tryb ochrony oczu i kreatywny rysik, który można kupić za 899 zł w zestawie z wagą Huawei Scale 3 za 1 zł. Użytkownicy poszukujący routera, który zapewni szybki internet w całym domu, znajdą w weekendowej promocji router Huawei WiFi AX2 w atrakcyjnej cenie 99 zł.

Szczegóły wekendowej promocji i regulamin dostępne są na stronie huawei.pl: https://consumer.huawei.com/pl/offer/

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: