MWC 2022: realme wprowadza system ładowania 125 W

MWC 2022: realme wprowadza system ładowania 125 W

Już 28 lutego, podczas targów MWC 2022 w Barcelonie realme ogłosi wprowadzenie najszybszego na świecie ładowania smartfonów 125 W, który zadebiutuje z flagową serią realme GT.

realme 125 W

realme ogłasza wprowadzenie najszybszego systemu ładowania smartfonów dostępnego na rynku. Już 28 lutego na targach MWC 2022 zadebiutuje z flagową serią realme GT oraz najszybszym na świecie ładowaniem smartfonów w segmencie premium. realme jest jedną z pierwszych firm, która wprowadziła na rynek system ładowania 125 W, a dzięki nowym premierom pozostaje liderem w technologii ładowania.

Test realme 9i – pełen niespodzianek

Technologia szybkiego ładowania realme pozostaje najbardziej zaawansowaną na rynku, w szczególności w porównaniu z urządzeniami z tego samego segmentu cenowego. Zgodnie z postanowieniem realme z 2022 roku i rewolucją w kierunku premium, 70 procent korporacyjnych zasobów badawczo-rozwojowych firmy zostanie zainwestowanych w innowacje technologiczne. Technologia ładowania będzie jednym z kluczowych obszarów dalszego rozwoju.

Wraz z najbardziej innowacyjnym systemem ładowaniem smartfonu, realme GT 2 Pro wyposażony w najszybszy na świecie procesor Snapdragon 8 Gen 1 zadebiutuje również na europejskim rynku – podczas targów MWC 2022 w Barcelonie.

realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: