vivo Y76 5G – szybkie ładowanie, atrakcyjny smukły wygląd

vivo Y76 5G – szybkie ładowanie, atrakcyjny smukły wygląd

  • Perfekcyjne zdjęcia dzięki nowoczesnemu aparatowi o rozdzielczości 50 MP
  • Wyjątkowa technologia szybkiego ładowania FlashCharge 44W i wytrzymała bateria
  • Atrakcyjny smukły wygląd, podwójna karta SIM i wysoka wydajność z łącznością 5G
vivo Y76 5G
vivo Y76 5G

vivo wprowadza na europejski rynek nowy telefon z serii Y – stylowy Y76 5G. Nowy smartfon to charakterystyczne dla serii Y połączenie atrakcyjnego wyglądu z konkurencyjnymi funkcjami w najsmuklejszym modelu z tej rodziny, o grubości zaledwie 7,79 mm. Ale elegancki wygląd to nie wszystko – Y76 5G oferuje większą wydajność wszędzie tam, gdzie ma to znaczenie.

vivo Y76 5G
vivo Y76 5G

Dzięki nowoczesnemu aparatowi o rozdzielczości 50 MP, umożliwia wykonanie perfekcyjnych zdjęć, a system multi-Turbo, optymalizuje działanie sieci, funkcje sztucznej inteligencji i wydajność w grach, skutecznie odprowadzając nadmiar ciepła. Oprócz wytrzymałego akumulatora o pojemności 4100 mAh opracowana przez vivo niezawodna technologia szybkiego ładowania FlashCharge 44 W gwarantuje, że Y76 5G może dotrzymać kroku współczesnemu stylowi życia. Podobnie jak wszystkie smartfony z serii Y model Y76 5G oferuje wyjątkowo szeroką gamę funkcji, takich jak obsługa dwóch kart SIM, szybka łączność 5G oraz umieszczony z boku czytnik linii papilarnych.

Codzienne korzystanie ze smartfona jest łatwe i intuicyjne za sprawą systemu vivo Funtouch OS 12, umożliwiającego bezproblemową, przyjemną obsługę dzięki trybowi dla graczy Ultra-Game Mode 2.0, odtwarzaczowi muzyki Nano Music Player i nowym widgetom.

 Test Vivo V21 5G ze świetną kamerą do selfie

Wspaniałe zdjęcia, szybkie przetwarzanie – vivo Y76 5G

vivo chce pomóc użytkownikom robić perfekcyjne zdjęcia dzięki smartfonom, w których aparat jest zawsze na pierwszym miejscu. Dotyczy to również modelu Y76 5G, który wyposażono w układ trzech tylnych aparatów. Główny obiektyw o rozdzielczości 50 megapikseli dysponuje dużą mocą przetwarzania obrazu oraz intuicyjnymi funkcjami oprogramowania niezbędnymi, aby osiągać wspaniałe efekty fotograficzne i uwolnić kreatywność użytkowników. Z przodu telefonu umieszczony jest aparat o rozdzielczości 16 MP.

Smartfon Y76 5G umożliwia robienie wyraźnych, żywych zdjęć w nocy dzięki stworzonemu przez vivo trybowi Super Night Shift Mode 2.0, a atrakcyjne funkcje fotograficzne Fun Shot, takie jak nowe tryby portretowe Face Beauty i Multi-style, oferują pełen wachlarz twórczych możliwości. Funkcje EIS i Eye Autofocus umożliwiają z kolei nagrywanie niezwykle wyraźnych i ultrastabilnych filmów.

Wnętrze eleganckiego smartfona Y76 5G kryje procesor MediaTek Dimensity 700 5G oraz 8 GB pamięci RAM, co zapewnia błyskawiczne przetwarzanie obrazu i szybkie działanie aplikacji. Oprócz 8 GB pamięci RAM, dzięki technologii Extended RAM 2.0 smartfon Y76 5G może korzystać z dodatkowych 4 GB pamięci ROM. W rezultacie użytkownik otrzymuje aż 12 GB pamięci operacyjnej, dzięki czemu można łatwo przełączać się między aplikacjami, a smartfon działa bez opóźnień. Ponadto pamięć masowa o maksymalnej pojemności 128 GB daje mnóstwo miejsca na aplikacje i przechowywanie cennych wspomnień.

vivo Y76 5G
vivo Y76 5G

Wyjątkowa technologia FlashCharge 44 W i zrównoważony czas pracy baterii

Nowy smartfon Y76 5G wyróżnia się spośród innych w swojej klasie dzięki najnowocześniejszej technologii ładowania FlashCharge 44 W, która pozwala na szybkie i wydajne naładowanie akumulatora o pojemności 4100 mAh do 70% w zaledwie 32 minuty*.

 Test vivo Y72 5G – spektrum perspektyw

Najsmuklejszy model vivo 5G z serii Y

Nowy smartfon Y76 5G to bogactwo funkcji w wyjątkowo eleganckim i smukłym opakowaniu. Ma on grubość zaledwie 7,79 mm, co sprawia, że jest najsmuklejszym smartfonem 5G z serii Y, a jego kształt doskonale leży w dłoni. Jest dostępny w kolorach Cosmic Aurora (Niebieski) i Midnight Space (Czarny) oraz z tylną obudową o szronionym wykończeniu, co nadaje mu modny, nietuzinkowy charakter.

Korzystając z wyników badań i opinii użytkowników, vivo nieustannie doskonali swoją ofertę fenomenalnych produktów. Smartfony z serii Y to doskonała równowaga pomiędzy ceną i mocą. Kładziemy w nich nacisk na aparat, wzornictwo i wydajność baterii, tak aby spełnić potrzeby i oczekiwania naszych klientów – powiedział Michał Opłocki, Senior Go-To-Market Manager, rzecznik vivo w Polsce.

Test vivo Y70 – towarzysz w codziennym życiu i rozrywce

Cena i dostę­pność

Model Y76 5G będzie dostępny w Polsce od 21 lutego 2022 roku w sieci RTV Euro AGD w sugerowanej cenie detalicznej 1499 PLN.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: