70mai Dash Cam M500 – premiera wideorejestratora

70mai Dash Cam M500 – premiera wideorejestratora

70mai, producent wideorejestratorów samochodowych zapowiada na marzec premierę swojego najnowszego produktu – 70mai Dash Cam M500.

70mai Dash Cam M500

M500 to nie tylko doskonała jakość obrazu dzięki wysokiej rozdzielczości 2592×1944, technologii HDR i kącie 170o ale przede wszystkim inteligentne urządzenie wyposażone w system nagrywania awaryjnego, nadzoru podczas parkowania, system wspomagania kierowcy informujący o zmianie pasa ruchu, zbliżaniu się do poprzedzającego samochodu oraz ostrzegający przed pieszymi.

Współpracuje również z czujnikami ciśnienia i temperatury w oponach informując o za niskim lub za wysokim ciśnieniu.

Wbudowany GPS pozwala na śledzenie trasy przejazdu i szybkość jazdy w czasie rzeczywistym, a wewnętrzna pamięć eMMC zapewnia kilkukrotnie większa pojemność niż karty SD i TF.

Całość uzupełnia możliwość sterowania głosem, bateria o pojemności 500mAh oraz aplikacja w języku polskim.

Test Navitel R450 NV – główny asystent w podróży

70mai Dash Cam M500 będzie dostępne w sprzedaży od 14 marca, a już niedługo opublikujemy pełną recenzje z testów tego urządzenia i pokażemy jak się sprawuje w praktyce.

***

Założona w 2016  firma 70mai jest wiodącą w branży firmą zajmująca się elektroniką samochodową.

Należąc do ekosystemu chińskiego giganta technologicznego Xiaomi, czerpie z wieloletniego  doświadczenia najlepszych inżynierów, architektów oraz najwyższej klasy specjalistów z wielu obszarów techniki, technologii i inżynierii.

Obecna na polski rynku niemal od samego początku swojej działalności, oferuje swoje produkty we wszystkich największych sieciach handlowych z elektroniką użytkową oraz w kilkudziesięciu sklepach online. Posiada również swój oficjalny sklep  na platformie Allegro.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: