MSI Vector GP76, Stealth GS66 i Raider GE76 już dostępne

MSI Vector GP76, Stealth GS66 i Raider GE76 już dostępne

MSI Vector GP76, MSI Stealth GS66, MSI Raider GE76 – zapowiedziane podczas tegorocznych targów CES w Las Vegas nowe laptopy już niebawem trafią do sprzedaży.

MSI Vector GP76 to laptop, który został stworzony, by zachwycać niezawodnością. Urządzenie zostało wyposażone w najnowszy model procesora Intel Core i9 12. generacji oraz mobilny model karty graficznej GeForce, w najmocniejszej konfiguracji nawet w wersji RTX 3080 8GB GDDR6. Podzespoły te w połączeniu z 17,3-calowym wyświetlaczem IPS o częstotliwości odświeżania do 360 Hz i gamingową klawiaturą SteelSeries z indywidualnym podświetleniem RGB to gwarancja niezapomnianych gamingowych przeżyć. O optymalną temperaturę laptopa dba system chłodzenia Cooler Boost 5, który został specjalnie zaprojektowany dla laptopów MSI. Składa się on z dwóch bardzo wydajnych wentylatorów i sześć ciepłowodów, które efektownie odprowadzają ciepło od procesora i karty graficznej.

MSI Vector GP76
MSI Vector GP76

Zaletą notebooka należącego do zupełnie nowej serii, Vector GP, jest dostęp do oprogramowania MSI Center. Dzięki niemu skorzystamy z wyjątkowego trybu Gaming Mode, funkcji SmartAudio czy technologii Ambient Silent AI. Ponadto MSI Vector GP76 posiada najnowszą technologię Wi-Fi 6E, za której sprawą praca w sieci bezprzewodowej staje się jeszcze przyjemniejsza. O wrażenia dźwiękowe dzięki systemowi zgodnemu z High-Resolution Audio też zdecydowanie nie musimy się martwić. Laptop posiada także system operacyjny Windows 11 do wyboru w wersji Home lub Pro.

Test MSI Prestige 14 A10SC – ultrabook i mobilna stacja robocza

W gamingu i biznesie doskonale sprawdzi się również MSI Stealth GS77. W smukłej, eleganckiej i wytrzymałej obudowie wykonanej z czarnego, piaskowanego metalu, kryją się bowiem bardzo wydajne podzespoły. Sercem laptopa jest procesor Intel Core i9 12. generacji, a za grafikę odpowiadać może nawet najnowszy mobilny model karty graficznej GeForce RTX 3080 TI 16 GB GDDR6. W tym modelu również znalazł się nowy system chłodzenia Cooler Boost 5.

Stealth GS77 ma 17,3-calowy wyświetlacz z matrycą IPS, która zagwarantuje znakomite odwzorowanie kolorów. Jego rozdzielczość może wynieść nawet 3840×2160 (UHD), a odświeżanie aż 360 Hz. Gamerzy będą więc zachwyceni.

MSI Stealth GS77
MSI Stealth GS77

Mocnych punktów tego modelu jest jednak jeszcze więcej. Jego mobilny charakter podkreślają bateria o pojemności 99,9 Whr oraz technologia Wi-Fi 6E, która zapewnia niezwykle wysoką prędkość transmisji danych i stabilność działania sieci. Stealth GS77 posiada też klawiaturę gamingową firmy SteelSeries z podświetleniem RGB, oprogramowanie MSI Center, 6-głośnikowy system audio i system operacyjny Windows 11 Home lub Pro.

Spoglądając na MSI Raider GE76, od razu dostrzec można jego gamingowy temperament. Z tłumu wyróżnia się za sprawą niecodziennego, panoramicznego podświetlenia obudowy Mystic Light. Zintegrowane jest ono z podświetleniem RGB klawiatury SteelSeries, co daje oszałamiający efekt wizualny. Wspomniany gamingowy temperament to jednak zasługa nie tylko wyglądu, ale przede wszystkim komponentów.

MSI Raider GE76
MSI Raider GE76

Mamy tu przecież do czynienia z najnowszymi modelami procesorów z serii Intel Core i9. 12 generacji czy nawet najnowszym mobilnym modelem karty graficznej GeForce RTX 3080 Ti 16 GB GDDR6. Mocne podzespoły potrzebują jednak równie wydajnego chłodzenia, ale i o to się zatroszczono. W laptopie działa system Cooler Boost 5 z większymi wentylatorami i szerszymi ciepłowodami.

Immersyjny, 17,3-calowy wyświetlacz laptopa MSI Raider GE76 może osiągać rozdzielczość aż do UHD oraz nawet 360-hercową częstotliwość odświeżania. Taka specyfikacja to gwarancja płynnego obrazu.

Test MSI PRO 22XT 10M – komputer All-In-One, czy to ma sens?

Notebook posiada akumulator o pojemności 99,9 Whr, oprogramowanie MSI Center

między innymi z wyjątkowym trybem Gaming Mode, system operacyjny Windows 11 Home lub Pro oraz system dźwiękowy Dynaudio z dwustronnym głośnikiem niskotonowym Duo Wave. Raider GE76 wyposażony jest też w najbardziej kompletny zestaw portów, co zapewnia jego użytkownikowi maksymalną elastyczność.

Kupując najnowsze modele laptopów MSI z procesorami Intel Core 12. generacji, możecie otrzymać gratis stylowy plecak na nowe urządzenie. Dodatkowo, pisząc recenzję o jednym z notebooków w wybranym sklepie, macie szansę zgarnąć doładowanie portfela Steam o wartości 50 dolarów. Promocja trwa od 1 lutego do 15 marca 2022 roku. Szczegóły i regulamin znajdują się na specjalnej stronie akcji.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: