Predator Gaming Stream – esportowa uczta dla gamerów

Predator Gaming Stream – esportowa uczta dla gamerów

W Katowicach ruszyła 10, jubileuszowa edycja rozgrywki Intel Extreme Masters – największej imprezy esportowej w Polsce. Z tej okazji oficjalny partner imprezy, marka gamingowa Predator, zaprasza na wydarzenie towarzyszące online – Gaming Stream – z udziałem gwiazd polskiego Twitcha, zawodnika MMA, Jana Błachowicza, a także z konkursami ze świetnymi nagrodami i ekstra promocjami.

Już 22 lutego tj. wtorek, o 18:00, w Gaming Stream wezmą udział popularni influencerzy: Japczan i NieDaRadek, a całość poprowadzi konferansjer Piotr Nawijam Bednarski. Nie przegap, stream Japczana oraz Media Expert będzie można zobaczyć na Twitchu.

Predator Gaming Stream

Wyśmienite menu

Replika Pucharu IEM Katowice 2022, Jan Błachowicz, połączenie LIVE z miejscem, które jest obecnie sercem wydarzeń gamingowych na świecie – studiem IEM Spodek Katowice i sportowa rywalizacja na dwóch potężnych stanowiskach gamingowych Thronos Air. Dodatkowo emocje, konkurs, quiz, nagrody o łącznej wartości 15 tys. złotych oraz gigantyczne, limitowane promocje Media Expert na sprzęt gamingowy Predatora, a wszystko w specjalnym studio, w obiektywach kamer i na oczach tysięcy widzów poprzez Twitcha – tak w skrócie zapowiada się wtorkowy wieczór dla fanów gamingu w Polsce.
Przypomnijmy, że Predator jest oficjalnym, globalnym Partnerem Intel Extreme Masters nieprzerwanie od 2017 roku. Przed czasami COVIDu replika pucharu turnieju IEM przemierzała całą Europę i stanowiła wielką atrakcję dla fanów gamingu publikujących na swoich profilach i kontach tysiące zdjęć w towarzystwie tego trofeum. We wtorek replika pucharu IEM Katowice 2022, pojawi się w studio podczas streamingu.
Pojedynek.png

Pojedynki tytanów na streamie

Będzie się działo. Popularni streamerzy: Japczan oraz NieDaRadek w towarzystwie gościa specjalnego, doświadczonego zawodnika MMA Jana Błachowicza, zasiądą w wygodnych stanowiskach gamingowych Predotora – Thronosach Air i zmierzą się w niezwykłym pojedynku. W co zagrają? Kto wygra? Bądź na streamie i dowiedź się pierwszy. Grę komentować będzie profesjonalista, konferansjer Nawijam – Piotr Bednarski.

Łączymy się ze studiem IEM Katowice 2022

W trakcie streamu odbędzie się także połączenie NA ŻYWO z aktualnym epicentrum rozgrywek gamingowych, czyli ze studiem IEM w Spodku, gdzie rywalizują najlepsi. O atmosferze tych pojedynków, ciekawostkach, zaskoczeniach i kuchni organizacyjnej wydarzenia opowie nam ze strony IEM Adrian Kostrzębski wraz z Maciejem „Morgenem” Żuchowskim.

Nagrody za ponad 15 000 zł i świetna zabawa dla wszystkich

Konkurs It Lies Within z pomysłowym, wirtualnym tatuażem na Instagramie oraz quiz wiedzy o IEM, Predatorze i gamingu przeprowadzony na popularnej platformie Kahoot, to dwie kapitalne zabawy przewidziane, aby zaangażować wszystkich chętnych uczestników streamu. Predator przygotował hojne nagrody w postaci laptopa gamingowego Predator Helios 300 z konfiguracją o wartości 6.5 tys. zł, aż 3 gamingowe monitory oraz sporo akcesoriów, gadżetów i napojów PredatorShot. Rozstrzygnięcie quizu nastąpi jeszcze podczas streamu, natomiast konkurs It Lies Within potrwa aż do 6 marca tego roku.

Odwiedź stronę wydarzenia Gaming Stream i weź udział w konkursach Predator.

Odwiedź stronę wydarzenia Gaming Stream i weź udział w konkursach Predator.

Mega promocje nie tylko na Gaming Stream!

Co ważne, uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać z naprawdę atrakcyjnych zniżek. W trakcie streamu dostępne będą unikatowe kody rabatowe do mega promocji na stronie Media Expert.
Lista produktów objętych MEGA promocją: 
– laptop Triton 300 SE – 2989 zł*
– laptop Helios 300 – 4989 zł*
– komputer PC Orion 3000 – 3499 zł*
– fotel Predator Rift  – 499 zł*
Liczba sprzętu w promocji będzie ograniczona więc, aby go zdobyć, trzeba wykazać się prawdziwie gamingowym refleksem. Warto wspomnieć o pozostałych okazjach, jakie przygotował Media Expert na IEM. Szczegółowe informacje na ich temat znajdują się na stronie internetowej sklepu.

Maszyny Predator z certyfikatem IEM

Fani na całym świecie poszukują ekstremalnej wydajności i mocy, które podwyższają ich skuteczność i przybliżają do kolejnych zwycięstw. Certyfikat IEM zapewnia taki poziom. Wśród urządzeń gamingowych, które go mają znajdziemy: Triton 500 SE, Helios 300, Orion 7000 i X32. To maszyny gamingowe oferujące niesamowite moce, wspierające gracza w każdym aspekcie rozgrywki i pozwalające wygrywać na mistrzowskim poziomie.
Szczegóły wydarzenia poniżej:

Gaming Stream - Acer Polska - Promocje

Gaming Stream – Acer Polska – Promocje

* Obniżone ceny produktów obowiązują w dn. 22.02.2022 od godz. 18:00 do 23.02.2022 do godz. 23:59 i są naliczane za pomocą specjalnego kodu rabatowego wyświetlanego na planszy Gaming Stream na Twitch wydarzenia (kanał influencera Japczana oraz Media Expert). Promocja jest limitowana i obowiązuje do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje dotyczące specyfikacji produktów podane są na stronie: https://pl-promocje.acer.com/gaming-stream/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: