Virgin Mobile – abonament grupowy 50 GB od 20 zł mies

Virgin Mobile – abonament grupowy 50 GB od 20 zł miesięcznie za każdy kolejny numer

Virgin Mobile prezentuje nową, odświeżoną ofertę abonamentu grupowego. Od teraz, klienci otrzymają aż 50 GB danych w wyjątkowo atrakcyjnej cenie – już od 20 zł za każdy kolejny numer.

Virgin Mobile

Dzielenie się dobrem możliwe jest na wiele sposobów – dzięki Virgin Mobile, użytkownicy sieci mogą robić to za pomocą swoich smartfonów. Od teraz, w ofercie operatora dostępna jest nowa odsłona abonamentu grupowego, który umożliwi duże oszczędności gwarantując wszystko, co niezbędne do kontaktu z bliskimi.

Oferta pozwala na stworzenie grupy od dwóch do pięciu numerów. Koszt abonamentu dla pierwszego użytkownika wynosi 40 zł, a następni członkowie grupy zapłacą za swój abonament tylko 20 zł. W ramach usługi każdy użytkownik otrzyma nielimitowane rozmowy oraz wiadomości, a także atrakcyjny pakiet danych w postaci 50 GB – w tym 5,57 GB w roamingu w Strefie Euro.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Aby skorzystać z promocji grupowej, wystarczy:

  • Stworzyć grupę z nowych numerów w Virgin Mobile,
  • Przenieść do grupy numer od innego operatora,
  • Przenieść do grupy numer z oferty na kartę Virgin Mobile,
  • Przenieść do grupy numer z oferty abonamentowej Virgin Mobile zawartej na czas nieokreślony.

Stworzenie grupy w Virgin Mobile jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin lub znajomych. Decydując się na pakiet grupowy pięciu osób, oszczędności za cały abonament wyniosą aż 80 zł miesięcznie.

Oferta łączy się z promocją „Bonus na start – 3 miesiące za darmo”. Oznacza to, że dodatkowo klienci w momencie aktywacji usługi otrzymają 3 miesiące darmowego abonamentu dla wszystkich członków grupy.

Testujemy Nokian WR Snowproof – opona zimowa premium

Klienci mogą również połączyć dwie oferty abonamentu grupowego i stworzyć grupę odpowiadającą ich potrzebom. Dostępna jest zarówno wspomniana oferta z 50 GB, jak i plan taryfowy z 30 GB w cenie 15 zł za każdy kolejny numer. Jest to rozwiązanie dla osób, dla których taka liczba danych będzie wystarczająca.

Umowę można zawrzeć podczas wizyty kuriera po uprzednim złożeniu zamówienia na stronie www.virginmobile.pl lub poprzez kontakt z konsultantem Biura Obsługi Klienta  oraz w punktach sprzedaży operatora, których pełna lista dostępna jest na stronie internetowej operatora.

Czas trwania kontraktu to 24 miesiące. Opłaty uwzględniają rabaty 5 zł za udzielenie zgody na otrzymywanie e-faktury i 5 zł za udzielenie zgód marketingowych.

Więcej informacji na temat oferty abonamentu grupowego znajduje się na stronie https://virginmobile.pl/oferty/abonament/grupa

 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]