Xiaomi – trzy nowe urządzenia ekosystemu zadebiutowały

Xiaomi – trzy nowe urządzenia ekosystemu zadebiutowały

Nowy projektor video, przystawka multimedialna do telewizorów oraz przenośny inteligentny kompresor – to trzy nowe urządzenia, które zadebiutowały 22 lutego

 Przy okazji premiery serii smartfonów Redmi Note 11, Xiaomi wprowadza na rynek nowe wersje urządzeń należących do ekosystemu.

Reklamy
Xiaomi AIoT / Mi Smart Projector 2
Mi Smart Projector 2

Mi Smart Projector 2

 Mały, cichy i spektakularny – nowa wersja miniprojektora Xiaomi przynosi kilka usprawnień, takich jak cichsza praca i większa ilość wbudowanej pamięci. Projektor jest samodzielnym odtwarzaczem mediów – umożliwia oglądanie filmów i seriali z serwisów streamingowych, treści z internetu, z wewnętrznej pamięci 16 GB lub podłączonego dysku USB.

W porównaniu do modelu poprzedniego, Mi Smart Projector 2 umie znacznie więcej – na przykład teraz mamy możliwość korygowania geometrii obrazu w dowolnym planie – poprzednio korekcja keystone dotyczyła tylko poziomu. Projektor łączy się z innymi urządzeniami za pomocą protokołu Bluetooth 5.0, więc nie ma problemu z opóźnieniem dźwięku.

Test Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L – styl życia zaczyna się w kuchni

Podobnie jak wersja wcześniejsza, Mi Smart Projector wyświetla obraz z rozdzielczością Full HD, zwiększonym zakresem kolorów HDR 10 i jasnością 500 ANSI lumenów. Źródłem światła jest lampa LED, za generowanie obrazu odpowiada moduł DLP z mikrolusterkami MDM. Małe, ale skuteczne głośniki o mocy 5 W symulują dźwięk przestrzenny Dolby/DTS.

Urządzeniem steruje system operacyjny Android TV 9. Wśród preinstalowanych aplikacji znajdziemy Netflix, możemy zainstalować samodzielnie aplikacje od wszystkich dostawców VOD. Projektor jest lekki (1,3 kg), cichy i poręczny, idealny do dziecięcego pokoju czy na rodzinny wyjazd.

W trybie filmowym emituje zaledwie 28 dB(A). Mi Smart Projector 2 wyświetla obraz o przekątnej 60 do 120 cali w rozdzielczości Full HD (1920x1080p).

Cena: 2699 złotych*
Dane techniczne

Mi Smart Projector 2
Technologia Lampa LED + DLP
Rozdzielczość FHD 1920×1080
Rozmiar obrazu 60-120 cali
Obraz 500 ANSI lm, HDR 10
Pamięć 2 GB RAM, 16 GB dysk eMMC
System Android TV 9
Łączność Bluetooth 5.0/BLE,
Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz
Audio 2 x 5 W, Dolby Audio + DTS
Poziom hałasu ≤  28 dB(A)
Korekcja obrazu keystone we wszystkich kierunkach
Złącza USB, HDMI, słuchawki
Waga/rozmiar 1,3 kg; 11.5 x 15 x 15 cm

*sugerowana cena detaliczna, sprawdź dokładną cenę u sprzedawcy

Portable Electric Air Compressor 1S
Portable Electric Air Compressor 1S

Portable Electric Air Compressor 1S        

Czuć wiosnę, co oznacza, że wyciągamy z piwnic i garaży rowery, motocykle, zmieniamy opony na letnie, a za kilka tygodni zacznie się sezon na materace, piłki i pontony. Do tego wszystkiego potrzeba pompki. Xiaomi prezentuje przenośny kompresor, która zmieni wysiłek w zabawę.

Nowa wersja znanego i lubianego inteligentnego kompresora Xiaomi potrafi precyzyjniej mierzyć ciśnienie i dopompowywać do wybranego poziomu.

Pompowanie ułatwia pięć różnych trybów dla różnych sytuacji i rodzajów zaworów. Maksymalne ciśnienie to aż 150 PSI, czyli wystarczająco dla większości zastosowań.

Test Xiaomi Redmi Note 11 – smartfon bez kompromisów

Pompka zapamiętuje ustawienia i profile (jest tryb manualny, rowerowy, motocyklowy, samochodowy i tryb dla piłek) – możemy szybko zdefiniować najczęściej używane ciśnienia i jednostki. Urządzenie jest lekkie i poręczne, ładuje się za pomocą standardowego złącza USB-C.

Cena: 229 złotych*

Portable Electric Air Compressor 1S
Ciśnienie 0,2~10,3 bar / 3~150 PSI
Wymiary 124 x 71 x 45,3mm
Złącze ładowania USB-C
Bateria 14,8 Wh, czas ładowania 3 h
Hałas <80 dB (w odległości 1 m)
Czułość ciśnieniomierza 1 PSI
Zawartość kompletu kompresor, adapter presta, igła do piłek, saszetka, instrukcja, kabel zasilający USB

*sugerowana cena detaliczna, sprawdź dokładną cenę u sprzedawcy

 

TV Stick 4K
TV Stick 4K

TV Stick 4K

Ten mały dodatek do telewizora czy monitora jest wielkim krokiem dla naszej domowej rozrywki. Nawet starszy model, bez funkcji Smart TV, zamieni się w nowoczesną multimedialną maszynę.

Test Ferguson Ariva T75 -odbiornik telewizji naziemnej DVB-T2/HEVC

Xiaomi TV Stick 4K może przesyłać na TV wideo o rozdzielczości 4K (3840 x 2160) z wysokiej jakości dźwiękiem przestrzennym Dolby Atmos. Android TV 11 to system zapewniający dostęp do aplikacji praktycznie wszystkich dostawców treści – od Netfliksa do Spotify czy YouTube.

Urządzenie jest również zgodne z Asystentem Google, czyli możemy zarządzać nim za pomocą poleceń głosowych.

Xiaomi TV Stick 4K
Rozdzielczość obrazu 3840 x 2160
System Android TV 11
CPU QuadCore Cortex A35+
Pamięć 2 GB + 8 GB
Łączność/złącza Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI x 1
Micro USB

Cena: 349 złotych*

Promocja! Od startu sprzedaży do godziny 23:59 w środę 23 lutego (lub wyczerpania zapasów) będzie obowiązywać promocyjna cena: 319 złotych.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]