Cyfrowa Foto – na urządzeniach HP Indigo

Cyfrowa Foto – na urządzeniach HP Indigo

Cyfrowa Foto to nowoczesna firma działająca w obszarze druku cyfrowego, poligrafii oraz introligatorstwa. Ta polska firma z Rzeszowa jest jedną z największych drukarni w Europie. Swoją działalność opiera na maszynach HP Indigo – to również jeden z największych klientów HP Indigo w Europie.

Cyfrowa Foto

Niedawno firma zainstalowała nowe urządzenia HP Indigo 12000 z zestawem do grubego podłoża, które pozwoliły rozszerzyć ofertę produktową przy zachowaniu niezmiennie wysokiej jakości.

Test Canon Pixma TS6350 – drukarka 3 w 1 z łącznością bezprzewodową

Cyfrowa Foto działa na największych światowych rynkach – USA, Wielka Brytania, Niemcy, Irlandia, Hiszpania, Belgia, Holandia, Portugalia, Francja, Włochy. W portfolio firmy znajduje się kilka marek produktowych dedykowanych różnym grupom klientów:

  • nPhoto dla profesjonalnych fotografów,
  • Presejo dla klientów biznesowych,
  • Decor Mint dla architektów i projektantów wnętrz,
  • Artibo dla pasjonatów fotografii,

a także brandy dla klientów indywidualnych takie jak: Colorland czy Uwolnij Kolory.

To dla nich wszystkich rzeszowska firma tworzy oryginalne linie fotoproduktów, do których zaliczają się m.in.:

  • fotoksiążka,
  • fotokalendarz,
  • fotoalbum,
  • fotoodbitki,
  • wizytówki,
  • fotogadżety & wall decor.

 

Ponadto Cyfrowa Foto korzysta z systemu operacyjnego HP PrintOS, który oferuje szybki dostęp do statystyk i analiz, co pomaga zwiększyć wydajność i utrzymać wysoką dyspozycyjność.

Wierzę, że w każdym biznesie kreatywni i zaangażowani ludzie to najlepszy przepis na sukces. Idealne dopełnienie stanowi natomiast, bez wątpienia, dobry sprzęt. Druk cyfrowy pozwala nam bardzo szybko reagować na potrzeby naszych klientów i dynamicznie się do nich dostosowywać. Liczy się dla nas precyzja, czas i niezawodność dlatego też współpracujemy tylko z najlepszymi.

Test Lexmark MB2236i – wielofunkcyjne urządzenie laserowe

Dzięki współpracy z HP stale poszerzamy portfolio naszych usług i każdego roku możemy zaoferować naszym klientom jeszcze więcej możliwości w tej samej najwyższej jakości. Niezależnie od tego, czy nasz klient potrzebuje kilku fotoksiążek, czy też chce utrzymać stabilną jakość przy dużym nakładzie, zawsze jesteśmy w stanie sprostać jego oczekiwaniom – mówi Jaromir Bartman, Brand Manager Presejo.

Instalacja urządzeń HP w drukarni Cyfrowa Foto nie byłaby możliwa bez partnera firmy HP – Digiprint, wyłącznego dystrybutora HP Indigo w Polsce. Od początku swojej działalności Digiprint zajmuje się dostarczaniem pionierskich rozwiązań dla firm poligraficznych. Oferta firmy odpowiada na potrzeby rynku druku cyfrowego, fleksograficznego, wielkiego formatu oraz projektowania i produkcji opakowań. Co istotne, firma sama przeprowadza wszystkie instalacje oraz oferuje wsparcie i serwis dyspozycyjny 24h/dobę, również w najbardziej wymagających sezonach produkcyjnych.

Sezonowo Cyfrowa Foto plasuje się w czołówce firm z największą liczbą wydruków. Co ważne, wąska specjalizacja firmy sprawia, że mają bardzo wysokie wymagania sprzętowe oraz te dotyczące jakości. Wierzę, że wkrótce Cyfrowa Foto będzie jednym z liderów europejskiego rynku druku fotograficznego – komentuje Ireneusz Grabowski, Sales Manager HP Indigo Commercial, Digiprint.

źródło: HP

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]