i-PRO – nowe kamery do nadzoru

i-PRO przedstawia najnowszą serię kamer wielosensorowych wspomaganych sztuczną inteligencją na krawędzi

 Nowe urządzenia do nadzoru o szerokim zasięgu łączą wyjątkową wydajność obrazowania, elastyczność i inteligencję w proaktywnym nadzorze wideo

i-PRO

Stawiając sobie za cel zbudowanie rozpoznawalności jako zaufany dostawca kamer nowej generacji wspomaganych sztuczną inteligencją, firma i-PRO EMEA ogłosiła dziś wprowadzenie nowej serii kamer wielosensorowych z wbudowaną umiejętnością głębokiego uczenia maszynowego. Jednym z flagowych celów strategii i-PRO jest wzbogacanie branży zabezpieczeń o rozwiązania oparte o sztuczną inteligencję, dlatego też nowe kamery są fabrycznie wyposażone w cztery wydajne aplikacje analityczne AI. Można je również łatwo dostosować do innych potrzeb klienta za pomocą aplikacji analitycznych firm trzecich.

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Nowe kamery wielosensorowe i-PRO są dostępne z trzema lub czterema przetwornikami obrazu o rozdzielczości 4K, 6MP i 4MP, co zapewnia wyjątkowo szczegółowy obraz w zakresie 180° lub 360°, który można z łatwością dostosować do warunków instalacji. Wszystkie te funkcje są wbudowane w najcieńszą i najbardziej dyskretną konstrukcję obecnie dostępną na rynku, dzięki czemu seria ta wyznacza nowe standardy w branży zabezpieczeń.

Nowe kamery wielosensorowe i-PRO mają wbudowany procesor sztucznej inteligencji, który umożliwia analitykę opartą na głębokim uczeniu się w celu wykrywania osób i pojazdów. Zgodnie z przyjętą przez i-PRO strategią otwartej sztucznej inteligencji, pakiet SDK sprawia, że nowa seria jest w pełni otwarta na aplikacje innych producentów. Modele oferują szerszy zasięg i większy zakres pochylenia niż inne porównywalne modele dostępne na rynku, a także oświetlenie IR LED w wybranych modelach, które zapewnia przechwytywanie obrazu w bardzo ciemnym otoczeniu. Zdolność do autonomicznego wykrywania i rozróżniania obiektów na dużych obszarach umożliwia pracownikom ochrony skupienie się na rzeczywistych zdarzeniach, co skutecznie zwiększa ich produktywność przy jednoczesnej poprawie ogólnego poziomu bezpieczeństwa.

 

Właśnie udoskonaliliśmy naszą inteligentną linię kamer ze sztuczną inteligencją z serii S, która jest jeszcze bardziej elastyczna i wyznacza nowy standard w dziedzinie bezpieczeństwa, powiedział Gerard Figols, prezes i-PRO EMEA. Nasze nowe kamery wielosensorowe i-PRO wynoszą nadzór o szerokim zasięgu na nowy poziom, łącząc wyjątkową jakość obrazu z rozbudowanymi aplikacjami głębokiego uczenia na brzegu kamery, co zapewnia prawdziwie proaktywny nadzór wideo.

Test D-Link DCS-6100LH – kontrola mieszkania z drugiego końca świata

Nowa, cienka i dyskretna konstrukcja jest także dowodem na to, że uważnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i wdrażamy je w naszej ofercie. Dzięki temu nowe kamery wielosensorowe to nie tylko solidny sprzęt zabezpieczający, ale znacznie więcej – urządzenie z otwartym czujnikiem, które łatwo wtapia się w każde otoczenie.

Zgodnie ze standardami i-PRO dotyczącymi wysokiego poziomu bezpieczeństwa i integralności danych wideo, nowe kamery wielosensorowe i-PRO są również wyposażone w wiodące w branży szyfrowanie FIPS 140-2 na poziomie 3, zabezpieczone przez zewnętrznego dostawcę certyfikatów. Dzięki temu kamery wieloczujnikowe i-PRO idealnie nadają się do szerokiej gamy zastosowań wymagających wysokiego poziomu bezpieczeństwa w monitoringu miast i budynków, logistyce, przemyśle i transporcie.

Model Nazwa Strona produktu
WV-S8574L* 4x 4K Outdoor Multi-sensor Camera with IR LED http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8574l
WV-S8573L* 3x 4K Outdoor Multi-sensor Camera with IR LED http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8573l
WV-S8564L* 4x 6MP Outdoor Multi-sensor Camera with IR LED http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8564l
WV-S8563L* 3x 6MP Outdoor Multi-sensor Camera with IR LED http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8563l
WV-S8544L* 4x 4MP Outdoor Multi-sensor Camera with IR LED http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8544l
WV-S8544* 4x 4MP Outdoor Multi-sensor Camera http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8544
WV-S8543L* 3x 4MP Outdoor Multi-sensor Camera with IR LED http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8543l
WV-S8543* 3x 4MP Outdoor Multi-sensor Camera http://i-pro.com/eu/en/surveillance/products/wv-s8543

-G: modele z dodatkową osłoną dymną

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: