Play Now TV – wiele jest możliwości oglądania

Play Now TV – wiele jest możliwości oglądania, także bez dekodera TV BOX. To opcja zarówno dla nowych jak i naszych obecnych klientów w jeszcze lepszej cenie.

Wiecie, jak wiele jest możliwości oglądania telewizji PLAY NOW TV?

Dodatkowo z telefonu czy tabletu odtwarzany materiał można przesłać bezprzewodowo na duży ekran, dzięki urządzeniom wspierającym protokoły Google Cast (Chromecast) oraz AirPlay.

 

Play Now TV

Play Now TV – bez dekodera TV BOX

Play udostępnia tutaj dwa warianty:

  • Podstawowy – z ponad 50 kanałami (w tym FOX, Disney, National Geographic, Paramount, TNT) i możliwością aktywacji dodatkowych pakietów w dowolnym momencie – już od 20 zł miesięcznie
  • Rozszerzony – z ponad 110 kanałami (w tym TVN24, AXN, Eleven Sports 1, dzięki pakietom Sport, Extra, Kids oraz News) – już od 40 zł miesięcznie

W obu opcjach otrzymujecie też dostęp do Viaplay aż na 24 miesiące – znajdziecie tam rozgrywki Bundesligi, UEFA Europa Legue czy transmisje z gal KSW.

Recenzja Play Now TV Box – dostęp do swojej telewizji i aplikacji nawet na wakacjach

Co to oznacza? W praktyce telewizja Play wraz z subskrypcją Viaplay jest tańsza, niż samo wykupienie dostępu do tego serwisu. Ważne – paczka kanałów w nowej promocji to wszystko to, co w przypadku standardowej oferty z dekoderem (poza treściami 4K dostępnymi wyłącznie z BOXem).

Na chwilę obecną oferta dostępna jest wyłącznie w salonach Play.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl