Ekspedycje Huawei – wyzwania i nagrody

Ekspedycje Huawei – wyzwania i nagrody

Fani marki Huawei skupieni w Społeczności mogą wziąć udział w konkursie „Ekspedycje Huawei”, który potrwa do 31 marca i podzielony jest na tygodniowe wyzwania tematyczne – misje. W każdej misji można wygrać atrakcyjne nagrody, a ten, kto podejmie co najmniej 5 z 7 zadań, zawalczy o jedną z nagród głównych: smartfon Huawei nova 9, smartwatch Huawei Watch GT 3 lub słuchawki Huawei FreeBuds Pro.

Ekspedycje Huawei

Aby wziąć udział w wyzwaniu konkursowym należy być zarejestrowanym członkiem Społeczności i wejść na stronę (LINK), a następnie pod postem zamieścić komentarz zgodny z tematem przewodnim wyzwania. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne i oryginalne odpowiedzi – w każdym tygodniu dwie. Tematy kolejnych misji są ogłaszane na początku każdego tygodnia do końca marca.

Test Huawei nova 9 – oryginalny design, świetny aparat

Do 27 lutego można zgłaszać pomysły w trwającej właśnie drugiej misji, gdzie uczestnicy otrzymali zadanie kreatywnego rozwinięcia hasła „Uchwyć ducha dzikiej przyrody – ukrytego w miejskiej dżungli”. Do wygrania w tej rozgrywce są głośnik Huawei Sound i opaska sportowa Huawei Band 6. W kolejnych tygodniach nagrodami będą między innymi smartwatche Huawei Watch GT 2 i Huawei Watch Fit New, a także słuchawki Huawei FreeBuds Lipstick.

Test Huawei Watch GT 3 42mm – na damskiej ręce wygląda rewelacyjnie

Społeczność Huawei liczy już ponad pół miliona użytkowników. To wygodna przestrzeń dla fanów marki, w której mogą wymieniać się opiniami oraz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami. Aby zostać jej członkiem, wystarczy zarejestrować się na stronie https://consumer.huawei.com/pl/community/. Platforma daje łatwy dostęp do ekspertów, moderatorów i administratorów, którzy na bieżąco odpowiadają na pytania użytkowników. Regularnie oferuje też fanom marki dedykowane im aktywacje i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 Konkurs – Navitel RS2 DUO na straży przewozów pasażerów

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: