TCL C63 – telewizory 4K QLED z Google TV

TCL C63 – telewizory 4K QLED z Google TV

TCL Electronics zaprezentowała swój najnowszy model telewizora TCL 4K QLED serii C63. Został on zaprojektowany, aby zapewnić kompleksowy zakres doznań domowej rozrywki dzięki obsłudze Google TV i wyjątkowej wydajności audiowizualnej, w tym wyświetlaniu zachwycającej palety kolorów. Ponadto, dzięki Game Master i wsparciu formatów HDR (w tym HDR10+, Dolby Vision), telewizor TCL jest najlepszym wyborem, aby cieszyć się oglądaniem filmów w HDR, sportu i gier. Seria TCL C63 będzie dostępna w następujących przekątnych ekranu: 43”, 50”, 55”, 65” i 75”.

TCL C63

„TCL angażuje się w technologię Quantum Dot Display od 2014 roku. Dziś z radością przedstawiamy większej liczbie konsumentów w różnych częściach świata nasze pierwsze modele telewizorów TCL QLED, które przygotowaliśmy na 2022 rok” – powiedział Shaoyong Zhang, dyrektor generalny TCL Electronics. „Jesteśmy pewni, że uzupełnienie naszego portfolio telewizorów w 2022 r. wzmocni wiodącą pozycję TCL w globalnym przemyśle elektroniki użytkowej”.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

TCL 4K QLED TV serii C63 jest wyposażony w Google TV, co oznacza, że użytkownicy otrzymają dostęp do bardzo bogatego zbioru treści zgromadzonych w serwisach streamingowych. Content z ulubionych aplikacji w bardzo prosty i wygodny sposób zebrany jest na ekranie startowym.

Technologia Quantum Dot Display zastosowana w telewizorach TCL 4K Serii C63 poprzez obsługę ponad 100% wyświetlanych kolorów pomaga odkryć potencjał w wysokiej jakości treściach dostępnych dzięki platformie Google TV.

TCL C63

Szeroka gama wyświetlonych barw przynosi wizualną ucztę dla oczu. Telewizory wyświetlają ponad miliard kolorów, zapewniając ich bardziej naturalny odbiór. Nasycony obraz wyświetlany na ekranach serii TCL C63 jest również wspomagany przez obsługę standardu Dolby Vision, który dba o wysokiej jakości jasność, kontrast, kolor, szczegółowość i głębię, wpływające na ożywienie prezentowanych treści.

TCL C63 wykorzystuje także Motion Clarity, aby uzyskać wyraźny i płynny obraz oraz ulepszony ruch, niezależnie od źródła sygnału o częstotliwości 50 Hz lub 60 Hz. Autorski algorytm oprogramowania MEMC TCL wkracza do akcji podczas oglądania sportu, dynamicznych scen w filmach lub grania w gry wideo, aby zmniejszyć rozmycie podczas wyświetlania poruszających się obiektów i ograniczyć do minimum ślady ruchu.

 

Dzięki obsłudze wielu formatów HDR, nowa seria TCL C63 zapewnia wysoką jakość obrazu 4K HDR dostępną na telewizorze i zawsze obsługuje najlepszy dostępny format, niezależnie od tego, czy użytkownicy oglądają treści Dolby Vision na Netflixie lub Disney+ czy treści HDR 10+ na Amazon Prime Video. Tymczasem, TCL AiPQ Engine rozwija pełny potencjał serii C63, optymalizując w czasie rzeczywistym kolory i kontrast dla różnych rodzajów treści. Bazująca na algorytmach uczenia maszynowego optymalizacja treści AiPQ zapewnia niezrównane wrażenia podczas korzystania z 4K HDR.

Test TCL 20 SE – niedrogie narzędzie mobilnej rozrywki

Dzięki Game Master, TCL serii C63 optymalizuje wyświetlanie obrazu w grach wideo i jest oficjalnym telewizorem serii gier Call of Duty®. Aby cieszyć się najlepszymi wrażeniami w grach, wysoce responsywny telewizor jest tak samo ważny jak doskonała jakość obrazu. Gwarantuje to zastosowanie standardu HDMI 2.1, który zapewnia zgodność z najnowszymi generacjami konsol do gier i umożliwiającego obsługę funkcji takie jak ALLM (Auto Low Latency Mode), pozwalającej konsolom lub kartom graficznym w komputerach PC automatycznie przełączyć telewizor w tryb gry i tym samym zapewnić jak najniższy input lag.

Oprócz wizualnych wrażeń kinowych seria TCL C63 oferuje wyjątkowy, wciągający w akcję dźwięk generowany przez system dźwiękowy dostarczający dźwięk 3D. Telewizor wyposażony jest w głośniki ONKYO, obsługuje system Dolby Atmos, który umieszcza dźwięki w wielowymiarowej przestrzeni i stawia użytkownika w samym środku filmu, gier i sportu.

Dzięki Asystentowi Google, telewizory TCL C63 są bardziej pomocne niż kiedykolwiek: użytkownicy mogą poprosić Google o znalezienie filmów, przesyłanie strumieniowe obrazu z aplikacji, odtwarzanie muzyki i sterowanie telewizorem – a wszystko to bez użycia rąk, za pomocą poleceń głosowych. Telewizor jest także wyposażony w Google Duo, prosty, wysokiej jakości czat wideo dla każdego. Na tym nie koniec. Seria telewizorów C63 obsługuje też Miracast for PC i pozwala użytkownikom na wyświetlanie obrazu z komputera na telewizorze w rozdzielczości do 4K.

Seria telewizorów TCL C63 to również najwyższa jakość wykonania i elegancki bezramkowy design. Telewizor jest wyposażony w regulowaną podstawę, która umożliwia umieszczenie pod nim soundbara TCL lub ustawienie go na dowolnej powierzchni w domu.

Kluczowe cechy obejmują:

 • – 4K QLED
 • – Dolby Vision/Atmos
 • – 4K HDR PRO
 • – 60 Hz Clarity Motion
 • – Obsługa wielu formatów HDR
 • – HDR10+
 • – Game Master
 • – HDMI 2.1 ALLM
 • – Motion Clarity
 • – Głośniki ONKYO
 • – Dolby Atmos
 • – Google TV
 • – Asystent Google
 • – Google Duo
 • – Współpracuje z Alexa
 • – Netflix, Amazon Prime, Disney+
 • – Bezramkowa, smukła metalowa obudowa
 • – Dwupozycyjny stojak

źródło: TCL Electronics

One thought on “TCL C63 – telewizory 4K QLED z Google TV

 • 28 lutego 2022 o 19:52
  Permalink

  Prezentuje się naprawdę dobrze, parametry techniczne to samo, chętnie bym taki przygarnął 😀

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: