Philips Sound przedstawia serię sportową GO

Philips Sound przedstawia serię sportową GO

Marka Philips Sound rozszerza swoją serię sportową GO zaprojektowaną dla osób kochających trenować przy dźwiękach muzyki. Już niedługo w sprzedaży pojawią się nowe bezprzewodowe słuchawki z aktywną redukcją szumów oraz dwa przenośne głośniki Bluetooth. Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o połączeniu komfortu z wytrzymałością, odpornością na pot, wodę i pył oraz doskonałym brzmieniem, które można mieć zawsze przy sobie. A wszystko dla bardziej udanego i efektywnego treningu.

Niezależnie od tego, czy biegasz, jeździsz na rowerze czy kochasz crossfit, muzyka bez wątpienia potrafi uprzyjemnić trening oraz dodać motywacji do wykonania jeszcze jednej serii lub pokonania kolejnego kilometra. Właśnie z myślą o miłośnikach aktywności fizycznej marka Philips Sound rozszerza swoją sportową serię GO o nowe prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Philips A7507 z aktywną redukcją szumów (ANC) oraz dwa modele przenośnych głośników Bluetooth: Philips S4807 i Philips S7807.

Wszystkie urządzenia są wygodne w użytkowaniu, odporne na pot, wodę i pył oraz wykonane z wytrzymałych materiałów. Produkty wyróżniają się ciekawym designem i żywymi akcentami kolorystycznymi oraz oferują wysokiej jakości brzmienie. Nowe modele powstały w ścisłej współpracy z holenderską profesjonalną grupą kolarską i łyżwiarską Team Jumbo-Visma, a jej zawodnicy przekazali Philips Sound wiele cennych wskazówek, które wpłynęły na ostateczny kształt i specyfikację urządzeń.

Philips Sound
Philips A7507

Słuchawki Philips A7507: idealne do ćwiczenia w głośnym otoczeniu lub w wietrzną pogodę 

Słuchawki TWS Philips A7507 zapewniają doskonały dźwięk w głośnych pomieszczeniach, takich jak siłownia lub klub fitness, a także podczas treningu na świeżym powietrzu w wietrzny dzień. Nowy system redukcji hałasu ANC Pro zapewnia wybór pomiędzy całkowitą izolacją akustyczną a wyeliminowaniem dźwięków otoczenia z możliwością skutecznej redukcji szumu wiatru za pomocą specjalnego algorytmu. Dzięki czułym mikrofonom w technologii przewodnictwa kostnego rozmowy prowadzone przez słuchawki są głośne i wyraźne, nawet podczas uprawiania sportu w hałaśliwym otoczeniu.

Po pełnym naładowaniu słuchawki Philips A7507 działają przez 8 godzin, a szybkie 15-minutowe podładowanie poprzez port USB-C pozwala cieszyć się muzyką przez godzinę. Dodatkowe 21 godzin odtwarzania zapewnia małe etui z funkcją ładowania. Idealne dopasowanie oraz komfort użytkowania nawet podczas długich sesji treningowych to zasługa stabilizatorów i nakładek dousznych w różnych rozmiarach dołączonych do słuchawek.

 

Słuchawki Philips A7507 będą dostępne od lipca 2022 w cenie 799 zł.

 

Philips S7807 i Philips S4807: głośniki Bluetooth dla aktywnych

Dzięki nowym głośnikom Bluetooth od Philips Sound muzyka będzie Ci towarzyszyć podczas każdej aktywności – treningu w parku, porannej sesji jogi na plaży czy prywatnej lekcji crossfitu. Urządzenia są wygodne w użytkowaniu oraz oferują doskonały dźwięk w pomieszczeniach i na zewnątrz. Głośniki wyposażono w wytrzymałą i pokrytą dwuwarstwową gumą obudowę, która jest odporna na pył i wodoszczelna, dzięki czemu można ich używać niemal w każdych warunkach. Urządzenia posiadają odpinany pasek oraz są dostępne w czarno-czerwonym lub biało-żółtym wykończeniu z szarymi akcentami.

Recenzja Philips Brillance 326P – LCD ze złączem USB-C

Model Philips S7807 mimo swoich kompaktowych rozmiarów (104 x 104 x 280 mm) ułatwiających spakowanie do torby lub plecaka oferuje potężny i czysty dźwięk dzięki robiącej wrażenie mocy 40 W. Pełne naładowanie pozwala na 24 godziny odtwarzania, a dodatkowo głośnik może służyć jako powerbank do ładowania innych urządzeń, i to bez przerywania odtwarzania muzyki.

Mniejszy model Philips S4807 o wymiarach 70 x 70 x 169 mm posiada równie duże możliwości dzięki mocy 10 W. Pełne ładowanie wystarcza na 12 godzin odtwarzania.

Recenzja Philips Hue – inteligentnego systemu oświetlenia

Głośniki posiadają moduł Bluetooth 5.2 pozwalający na połączenie z kilkoma urządzeniami oraz umożliwiają łatwe odbieranie rozmów w trybie głośnomówiącym i obsługę przez asystenta głosowego. Oba modele można sparować ze sobą, aby uzyskać jeszcze mocniejszy dźwięk stereo.

Oba głośniki będą dostępne w sprzedaży od marca: model Philips S7807 w cenie 929 zł, a Philips S4807 w cenie 339 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: