TCL P73 – telewizory 4K HD dla domowej rozrywki

TCL P73 – telewizory 4K HD dla domowej rozrywki

TCL Electronics zaprezentowała klientom najnowsze telewizory 4K HDR Google TV, czyli serię P73. Zapewni ona klientom zarówno doskonałą jakość audiowizualną, jak i niesamowite możliwości rozrywki, oferując wyjątkowe doznania podczas oglądania telewizji, filmów i grania w gry wideo. Seria TCL P73 będzie dostępna w następujących przekątnych ekranu: 43”, 50”, 55”, 65”, 75” i 85”.

„Dzięki pogłębionej integracji łańcucha dostaw, firma TCL zaangażowała się w dostarczanie rozrywki pełnej oszałamiających obrazów i inteligentnych interakcji jak największej liczbie konsumentów na świecie. Z dumą możemy powiedzieć, że rozszerzenie naszej oferty telewizorów w 2022 r. wzmocni wiodącą pozycję TCL w globalnym przemyśle elektroniki użytkowej”. – powiedział Shaoyong Zhang, dyrektor generalny TCL Electronics.

TCL P73
TCL P73

TCL serii P73 dostarcza widzom oszałamiające, wysokiej jakości kinowe wrażenia wspierane przez wyświetlanie niezwykle dynamicznych scen pełnych ruchu i wciągający w samo serce akcji dźwięk. Telewizor obsługuje Dolby Vision, zaawansowaną technologię obrazowania, która łączy odwzorowanie wysokiego zakresu dynamiki (HDR) z nasyconymi kolorami i zapewnia braz o unikalnej jasności, kontraście, barwach i szczegółowości.

Seria TCL P73 obsługuje również system Dolby Atmos, który umieszcza dźwięki w wielowymiarowej przestrzeni i stawia użytkownika w samym środku jego ulubionego sportu, programu telewizyjnego, filmu lub gry wideo. Dzięki Dolby Atmos dźwięk jest niezwykle realistyczny, przemieszcza się po całym pomieszczeniu z niewiarygodną czystością, ujawniając nigdy wcześniej nie słyszane detale.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Oprócz szerokiej palety barw z ponad miliardem kolorów, seria TCL P73 wykorzystuje również Motion Clarity – technologię przetwarzania obrazu, która zapewnia ostre, pozbawione rozmycia obrazy podczas oglądania sportu, dynamicznych, scen pełnych akcji, tworząc tym samym jeszcze bardziej wciągające przeżycia.

Najnowsza technologia HDR 10 serii P73 4K sprawia, że telewizory te są jeszcze lepsze dzięki dynamicznemu mapowaniu tonów. Przekładają się one bowiem na więcej poziomów jasności, lepsze nasycenie kolorów i wyższy poziom kontrastu.

Ponadto, dzięki obsłudze wielu formatów TCL serii P73 pozwala użytkownikom uzyskać najlepszą jakość obrazu podczas odtwarzania na telewizorze treści 4K HDR, poprzez obsługę standardów HDR10, HDR HLG, HDR10+ i Dolby Vision. Niezależnie od tego, czy użytkownicy oglądają treści Dolby Vision na Netflixie lub Disney+ czy treści HDR 10+
na Amazon Prime Video, ten telewizor 4K HDR zawsze będzie obsługiwał najlepszy dostępny format.

Test TCL 20 SE – niedrogie narzędzie mobilnej rozrywki

Ponieważ responsywny telewizor jest tak samo ważny jak doskonała jakość obrazu, aby cieszyć się jak najlepszymi wrażeniami w grach, seria TCL P73 została wyposażona także w zestaw funkcji Game Master. HDMI 2.1 zapewnia zgodność z najnowszymi generacjami konsoli do gier i obsługuje takie funkcje, jak ALLM (tryb Auto Low Latency). Pozwala ona konsoli lub zainstalowanej w komputerze karcie graficznej na automatyczne przełączenie telewizora w tryb przeznaczony do obsługi gier i zmniejszenie opóźnienia na wejściu do mniej niż 15 ms. Osiągnięcie tak doskonałych wyników sprawia, że właśnie seria TCL P73 została oficjalnym telewizorem Call of Duty.

TCL P73
TCL P73

TCL serii P73 wyposażony jest również w Google TV, co oznacza, że widzowie otrzymują dostęp do bardzo bogatego zbioru treści zgromadzonych w serwisach streamingowych. Wbudowany Asystent Google zapewnia użytkownikom inteligentny i łatwy sposób interakcji z telewizorem TCL. Ten nowy model telewizora posiada również Google Duo, dzięki któremu nawiązywanie natychmiastowych połączeń wideo z rodziną i przyjaciółmi jest jeszcze łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Znakomita, bezramkowa konstrukcja TCL serii P73 ma delikatne, metaliczne wykończenie i sprawia, że maksymalna przestrzeń ekranu jest zawsze dostępna dla wszelkiego rodzaju treści.

 • Kluczowe cechy obejmują:
 • 4K HDR
 • Szeroka paleta barw
 • 60 Hz Motion Clarity
 • Obsługa wielu standardów HDR
 • Dolby Vision
 • HDR10
 • Game Master
 • HDMI 2.1 ALLM
 • Dolby Atmos
 • Google TV
 • Asystent Google sterowany głosem
 • Google Duo
 • Współpracuje z Alexa, Netflix, Amazon Prime, Disney
 • Bezramkowa, smukła metalowa konstrukcja

źródło: TCL Electronics

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: