MWC 2022: TCL 30 – pięć zupełnie nowych smartfonów

TCL przedstawia na targach Mobile World Congress (MWC) 2022 pięć zupełnie nowych smartfonów z serii TCL 30: TCL 30 5G, TCL 30+, TCL 30, TCL 30 SE oraz TCL 30 E. Te pięć pozycji dołącza do pary smartfonów przeznaczonych dla rynku amrykańskiego, zaprezentowanych już wcześniej w ramach serii 30 – TCL 30 XE 5G i 30 V 5G. Wraz ze swoją doskonałą wydajność i innowacyjnymi rozwiązaniami w przystępnej cenie, wzmacniają portfolio TCL Mobile.

TCL 30
TCL 30

“Rozszerzenie serii TCL 30 prezentuje nasze zaangażowanie w demokratyzacji technologii, dzięki któremu jeszcze więcej osób zyska dostęp do niezawodnych, zaawansowanych, innowacyjnych smartfonów” powiedział Aaron Zhang, CEO TCL Communication, dodając, że „Portfolio serii TCL 30 jest naszym narzędziem, by zaoferować konsumentom na całym świecie możliwość zaprezentowania ich własnego, wyjątkowego stylu poprzez wszechstronne technologie, pozwalające doświadczanie najlepszego oraz inspirujących do czerpania maksimum z życia”.

 

Podkręć swój twórczy sznyt

Cała seria TCL 30 wyróżnia się innowacyjnymi funkcjami fotograficznymi, które wspierać będą użytkowników w wyrażaniu ich unikatowych gustów artystycznych i twórczego sznytu.

Modele TCL 30 5G, TCL 30+, TCL 30 oraz TCL 30 SE są wyposażone w potrójne aparaty główne 50 Mpix ze wsparciem algorytmów sztucznej inteligencji. TCL 30 E ma natomiast podwójny aparat z obiektywem głównym 50 Mpix. Dla fanów grupowych selfie, w modelach TCL 30 5G i TCL 30+ na przodzie znalazły się ultraszerokokątne kamery przednie, dzięki czemu każdy ich użytkownik będzie mógł łatwo wykonać fotkę nawet w większej grupie i zachować na zawsze cenne chwile z bliskimi.

Test TCL 20 Pro 5G – ciągle mnie zaskakiwał na plus

Użytkownicy docenią z pewnością zaawansowane funkcje aparatu:

  • – Steady Snap, która „zatrzymuje czas” potrafiąc wyraźnie uchwycić obiekty w dynamicznym ruchu;
  • – Inteligentną detekcję SI, która wykrywa do 22 różnych scen;
  • – Wideo HDR z SI, dostosowującą ekspozycję i optymalizującą szczegóły;
  • – Low Light HDR dla dobrze zbalansowanych ujęć w słabym świetle;
  • – One Shot, zapewniającą różnorodne interpretacje jednego zdjęcia.

Niezależnie od tego, czy robisz smakowite zdjęcia ulubionych posiłków, zabawne fotki czworonogich milusińskich, stylowe portrety, czy inspirujące krajobrazy, te funkcje poprawiają jakość zdjęć, dzięki czemu każdy może odkryć nowe, fotograficzne horyzonty.

 

Zanurkuj w wyrazistości ujęć

Konsumpcja treści multimedialnych przy użyciu urządzeń mobilnych to nasza codzienności, dlatego ekran jest bardzo elementem smartfona. Dlatego seria TCL 30 jest wyposażona w wysokiej jakości wyświetlacze, które oferują najlepsze wrażenia wizualne, a także dbają o wzrok użytkowników.

Na 6,7-calowych ekranach Full HD+ AMOLED w modelach TCL 30 5G, TCL 30+ i TCL 30, a także 6,52-calowych panelach TCL 30 SE i 30 E, szczegóły są wyraźnie podkreślone, a kolory bogate. O jakość wyświetlanych treści dba najnowsza odsłona autorskiej technologii NXTVISION. Dodatkowo, w TCL 30+ i 30 zastosowano po dwa głośniki, dzięki czemu użytkownicy mogą w całości zanurzyć się w świecie multimediów.

 Ponieważ spędzamy coraz więcej czasu patrząc na ekrany naszych smartfonów może to mieć negatywny wpływ na wzrok. Również dla jego ochrony oraz przeciw zmęczeniu oczu, wszystkie smartfony z serii TCL 30 są wyposażone w technologię NXTVISION firmy TCL, która nie tylko dba o jakość obrazu, ale też troszczy o zdrowie użytkownika. Co więcej, TCL 30 5G, TCL 30+ i TCL 30 są certyfikowane przez TÜV Rheinland – sprzętowa redukcja niebieskiego światła sprawia, że jest go o 30% mniej i to bez efektów czerwonej mgły, które znamy z filtrów nanoszonych poprzez oprogramowanie.

 Wydajna bateria dla długiego korzystania

Wszystkie pięć telefonów wyposażone zostało w wydajne baterie. W modelach TCL 30 SE i TCL 30 E znalazły się akumulatory o pojemności 5000 mAh. W TCL 30 5G, TCL 30+ i TCL 30 baterie mają pojemność 5010 mAh. Co oznacza, że te użytkownicy będą mogli korzystać z dobrodziejstw swoich urządzeń przez więcej niż dzień intensywnego użytkowania. Bez doładowania dłużej będą mogli się cieszyć czytaniem, oglądaniem, rozmowami wideo i robieniem zdjęć zamiast tracić czas na poszukiwania gniazdka elektrycznego.

TCL 30 5G, TCL 30+ i TCL 30 obsługują szybkie ładowanie 18 W, dzięki czemu w razie potrzeby użytkownik może szybko doładować telefon, aby uniknąć sytuacji kryzysowych. Ponadto wszystkie te telefony obsługują inteligentne ładowanie z SI, które uczy się wzorców snu w oparciu o codzienne procedury ładowania, aby następnie wydłużyć żywotność baterii, zmniejszając efekt jej degradacji.

Wspierają w każdej przygodzie

Niezależnie od tego, czy aktualizujesz swój status w społeczonościówkach podczas podróży, robisz selfie ze znajomymi na plaży, czy może starasz się znaleźć najlepsze lokale na mieście w drodze na imprezę, smartfony serii TCL 30 staną na wysokości zadania uzupełniając doświadczenie swoją niebanalną stylizacją i imponującą trwałością.

Ważąca zaledwie 184 gramy, uderzająco elegancka konstrukcja modeli TCL 30 5G, TCL 30+ i TCL 30 doskonale leży w dłoni, a także zmieści się do każdej kieszeni oraz torebki. Trio ma niesamowicie smukłe konstrukcje (7,74 mm) w porównaniu z konkurencją o tej samej pojemności baterii. Dzięki przyjemnemu w dotyku wykończeniu tyłu, wykonanego z najwyższej jakości włókna szklanego, telefony są odporne na zadrapania i uszkodzenia tej powierzchni. Na przodzie przed podobnymi przygodami zabezpiecza natomiast specjalnie wyselekcjonowane szkło hartowane. TCL 30+, TCL 30 SE oraz TCL 30 5G są dodatkowo wyposażone w pojemną pamięć 128 GB, aby nigdy nie trzeba się było martwić brakiem przestrzeni na multimedia i aplikacje.

TCL 30 i TCL 30+ są polecane dla biznesu przez Google w ramach programu Google Android Enterprise Recommended.

Ultraszybka łączność i wydajność 5G

Klienci docenią ultraszybką łączność i wydajność TCL 30 5G, idealną do strumieniowego przesyłania treści — od filmów wysokiej jakości przez gry online, wideorozmowy z bliskimi, po pobieranie aplikacji. TCL 30 5G dołącza do gamy produktów 5G TCL, takich jak smartfony, tablety i routery, w ramach misji TCL tworzenia prawdziwie połączonego świata.

Barwy

TCL 30+, TCL 30 oraz TCL 30 5G dostępne będą w kolorach czarnym i niebieskim. Natomiast modele TCL 30 SE i 30 E występować będą w barwach szarości i błękitu.

tcl 30

Ceny i dostępność w Polsce

  • TCL 30 5G: cena sugerowana oraz dostępność dla naszego rynku nie zostały jeszcze ustalona, będziemy o nich informowali w marcu podczas lokalnego eventu dla prasy. Ceny sugerowane dla Europy to €249 za wariant 64GB, €269 za wersję 128 GB
  • TCL 30+: sugerowana cena wynosi 999 zł, w sprzedaży w Polsce dostępny będzie już w nadchodzącym tygodniu
  • TCL 30: sugerowana cena wynosi 899 zł, w sprzedaży w Polsce dostępny będzie już w nadchodzącym tygodniu
  • TCL 30 SE: sugerowana cena wynosi 749 zł dla wariantu 64 GB i 799 zł dla wersji 128 GB, w sprzedaży w Polsce dostępny będzie już w marcu
  • TCL 30 E: sugerowana cena wynosi 699 zł, w sprzedaży w Polsce dostępny będzie już w kwietniu

 Inspire Greatness for All

Co więcej, kontynuując ambicje TCL aby sprawić, że najnowsze technologie trafią do wszystkich, do sprzedaży wprowadzamy również przystępniejszy cenowo model TCL 306. Jego cena sugerowana to 599 zł, a pojawi się on w sprzedaży na przełomie marca i kwietnia.

Po więcej informacji odnośnie nowych produktów TCL, zapraszamy na stronę http://www.tcl.com/

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: