MWC 2022: Lenovo ThinkPad X13s, smartfon Motorola i inne nowości

MWC 2022: Lenovo ThinkPad X13s, smartfon Motorola i inne nowości

Nowe urządzenia i rozwiązania ThinkPad, ThinkBook, ThinkVision, IdeaPad, tablety i smartfon Motorola zaprezentowane na MWC 2022

Lenovo ThinkPad X13s
Lenovo ThinkPad X13s

Na targach MWC 2022 firma Lenovo zaprezentowała portfolio innowacyjnych nowych produktów i rozwiązań zaprojektowanych z myślą o coraz bardziej połączonym świecie – pracującym i uczącym się w modelu hybrydowym.

Test Lenovo Yoga Slim 7 – świetny do codziennej pracy

Zaprezentowana oferta obejmuje szeroką gamę wyrafinowanych produktów i rozwiązań, które wspierają wizję Lenovo, kryjącą się pod hasłem – Smarter Technology for All, polegającą na dostarczaniu wszystkim odbiorcom inteligentnych technologii. Lenovo dokłada wszelkich starań, aby wnieść w portfolio produktów  inteligentne rozwiązania, mające zapewnić wszystkim lepszy dostęp do informacji, komunikacji i globalnej współpracy.

Pierwszy ThinkPad korzystający z procesora Snapdragon zachwyci pracowników mobilnych niesamowitą żywotnością baterii, doświadczeniem sztucznej inteligencji i łącznością 5G.

Lenovo z przyjemnością ogłasza, że ​​zupełnie nowy ThinkPad X13s został opracowany we współpracy z Qualcomm Technologies, Inc. i Microsoftem jako pierwszy na świecie laptop z wykorzystujący platformę Snapdragon® 8cx Gen 3¹ i działający w systemie Windows 11 Pro. Niezwykle smukła, ultralekka konstrukcja, chłodzona w pełni pasywnie, bez wentylatora, to zupełnie nowy poziom cichego, zawsze aktywnego i zawsze podłączonego do sieci komputera. ThinkPad X13s to także niewiarygodny czas pracy baterii osiągający nawet do 28 godzin². Ten smukły laptop ma więcej asów w rękawie: usprawnione przez sztuczną inteligencję doświadczenie użytkownika i ulepszone opcje łączności 5G w tym nawet mmWave³ i obsługa aplikacji w ramach programu Microsoft App Assure, zapewniają produktywność, bezpieczeństwo i współpracę. Więcej informacji można znaleźć w komunikacie prasowym produktu tutaj.

Test Lenovo Tab P11 pro – centrum pracy i rozrywki

Uwolniona produktywność w najnowszych laptopach ThinkPad i mobilnym monitorze ThinkVision

Najnowszy ThinkPad X1 Extreme 5. generacji, wyposażony został w procesory 12. generacji Intel® Core™ i9 serii H z technologią Intel vPro® i  system Windows 11 Pro. Laptop ten będzie dostępny także z najnowszymi procesorami graficznymi NVIDIA® GeForce RTX™ do laptopów, z maksymalnie 64 GB pamięci DDR5 pamięci i opcjonalne dwoma nośnikami danych SSD o pojemności aż do 8 TB, przenosząc wydajność na zupełnie nowy poziom, skrojony dla najbardziej wymagających zadań.

Lenovo wprowadza również kilka nowych maszyn do swojej oferty laptopów ThinkPad serii T, aby zaspokoić potrzeby w zakresie produktywności i współpracy bardzo zróżnicowanej siły roboczej. Nowy ThinkPad T16 oraz zaktualizowane 14-calowe ThinkPad T14s 3. generacji i T14 3. generacji są wyposażone w ekrany o współczynniku proporcji 16:10 z technologią słabego światła niebieskiego (low blue light)¹ z opcjonalnymi kamerami FHD w połączeniu z systemem głośników Dolby Audio i Dolby Voice, zapewniające efektywną współpracę dzięki bardziej stabilnej łączności Wi-Fi 6E² i ulepszonym opcjom WWAN³.

Hybrydowe środowiska pracy wymagają elastycznych i mobilnych przestrzeni roboczych. Wydłużenie czasu spędzanego przed ekranem zwiększa znaczenie jakości wyświetlania. Zupełnie nowy mobilny monitor ThinkVision M14d ze złączem USB-C®, ważący mniej niż 600 gramów⁶, wyposażony w 14-calowy panel o proporcjach 16:10 z bardzo wąską ramką i wysoką rozdzielczością (2240 ​​x 1400), obsługuje 100% palety barw sRGB, zapewniając lepszą wierność prezentowanych kolorów.

Lenovo wprowadza także nowe mobilne stacje robocze ThinkPad P16s oraz ThinkPad P14s 3. generacji. Najbardziej mobilne stacje robocze Lenovo oferują połączenie mocy i wydajności dla profesjonalnych użytkowników w podróży. Zbudowane w oparciu o wiodące technologie mobilne: najnowsze procesory Intel Core i profesjonalne karty graficzne NVIDIA T550. Obie stacje robocze posiadają certyfikaty ISV i idealnie nadają się do obsługi aplikacji takich jak AutoCAD®, Revit®, SolidWorks® i wielu innych służących do pracy kreatywnej. Więcej informacji można znaleźć w komunikacie prasowym produktu tutaj.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

Niezwykłe, wszechstronne i wydajne laptopy ThinkBook zaprojektowane, aby inspirować wybitne osiągnięcia

Lenovo zaprezentowało dziś najnowsze laptopy ThinkBook 14s Yoga 2. generacji oraz ThinkBook 13s 4. generacji. Kontynuując nowoczesną filozofię projektowania, która stała się znakiem rozpoznawczym linii ThinkBook, nowe modele wyróżniają się dwukolorowymi akcentami kolorystycznymi i emanują stylem, prezentując się obudową z anodyzowanego aluminium¹ i niezwykle wąskimi ramkami ekranu. Wyposażone w inteligentne, innowacyjne technologie i funkcje oraz dysponujące wysoką wydajnością, urządzenia oferują użytkownikom lepsze doświadczenia w zakresie produktywności, współpracy i bezpieczeństwa. Więcej informacji można znaleźć w komunikacie prasowym produktu tutaj.

motorola edge 30 pro

Zyskaj przełomową wydajność dzięki nowej motorola edge

Najnowsza motorola edge dołącza do rodziny urządzeń premium marki Motorola — motorola edge 30 pro (lub motorola edge+ w Ameryce Północnej). Dzięki wiodącemu w branży procesorowi, wysoce zaawansowanemu systemowi aparatów i niesamowitemu wyświetlaczowi nowe urządzenie na nowo definiuje zasady gry. Motorola stała się pierwszym producentem smartfonów, który wprowadził na rynek urządzenie z ultrapotężnym układem Snapdragon® 8 Gen 1 i przekazuje tę technologię jeszcze większemu gronu konsumentów.

Motorola edge 30 pro wykorzystuje topowy procesor Snapdragon® 8 Gen 1 – najbardziej zaawansowaną platformę mobilną firmy Qualcomm Technologies, która udostępnia swoje bogate możliwości w najnowocześniejszej łączności 5G, sztucznej inteligencji, grach, mobilnej fotografii, Wi-Fi i Bluetooth.

Motorola Edge 30 pro – na co zwróciliśmy uwagę

Użytkownicy mogą cieszyć się pełnym zestawem funkcji Snapdragon Elite Gaming™ i wykorzystać moc płynnej, niczym niezakłóconej responsywności, bogatych w kolory scen HDR, ultrarealistycznej grafiki i funkcji, których nie powstydziłyby się komputery stacjonarne. W porównaniu z poprzednią generacją, nowa platforma zapewnia o 30% większą moc i 25% większą wydajność dzięki procesorowi graficznemu Qualcomm Adreno. Możliwości mobilne, VRS Pro i Volumetric Rendering dostarczają zapierające dech w piersiach sceny i realistyczną szczegółowość.

Motorola Edge 30 pro
Motorola Edge 30 pro

Dzięki trzem aparatom o wysokiej rozdzielczości motorola edge 30 pro oferuje niewiarygodnie ostre i jasne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu, z błyskawicznie ustawianą ostrością dla wszystkich pikseli. Motorola edge 30 pro zapewnia też obsługę nagrywania filmów HDR10+ z ponad miliardem odcieni kolorów, wykonywanie ultraszerokich fotografii i selfie w wysokiej rozdzielczości. Wszystko to za sprawą ultrapłynnej częstotliwości odświeżania wyświetlacza 144 Hz, a także zdumiewającej czystości i wyrazistości dźwięku Dolby Atmos. Pojemna bateria 4800 mAh z najszybszą technologią ładowania 68 W TurboPower ładuje się do ponad 50% w 15 minut. Ładowanie może odbywać się również bezprzewodowo za pomocą 15 W TurboPower. Więcej informacji o smartfonie na stronie produktu tutaj.

Lenovo kusi graczy-studentów nowymi gamingowymi laptopami IdeaPad i bezprzewodową myszą Legion do gier, pracy i nauki zdalnej

Lenovo wprowadziło nowe serie laptopów IdeaPad Gaming 3i i IdeaPad Gaming 3, oferowane z ekranami w dwóch rozmiarach: 15-calowym i 16-calowym. Te konstrukcje są idealne dla młodszych, początkujących graczy, dopiero rozpoczynających przygodę z cyfrową rozrywką, którzy jednocześnie potrzebują odpowiednich możliwości w grach. Odświeżona linia charakteryzuje się stylową metamorfozą, której efekty widać wewnątrz i na zewnątrz komputera. Towarzyszą temu ulepszone układy chłodzenia, zapewniające cichszą rozgrywkę, świeże kolory obudowy i zaawansowane detale, nie wspominając o opcjonalnym panelu WQHD+.

Innym urządzeniem zaprojektowanym do codziennego użytku w grach, szkole lub pracy jest ultralekka bezprzewodowa mysz do gier Lenovo Legion™ M600s Qi Wireless Gaming Mouse, która zapewnia efektywną pracę, komfort i precyzję we wszystkich ruchach. Może się też pochwalić przełącznikami i wytrzymałością 80 milionów kliknięć. Więcej informacji można znaleźć w komunikacie prasowym produktu tutaj.

Lenovo dostarcza nowe, lżejsze urządzenia do lepszego stylu życia

Adaptacja do hybrydowego stylu życia nadal inspiruje konsumentów do bardziej intuicyjnych doświadczeń, dlatego również Lenovo stawia na inteligentniejsze innowacje i zaufane usługi, które przynoszą korzyści codziennemu życiu. Na targach MWC firma Lenovo zaprezentowała swoją nową ofertę popularnych konsumenckich laptopów 2w1, komputerów konwertowalnych, laptopów typu detachable (odłączanych) oraz tabletów.

Lenovo kontynuuje zapewnienie rozwiązań o większej wydajności, wszechstronności i mobilności w swojej serii IdeaPad. Niezależnie od tego, czy uczysz się w domu, pracujesz w biurze, czy po prostu zatrzymujesz się, aby odpocząć, możesz robić to jeszcze wygodniej, dzięki intuicyjnym funkcjom w różnych formach, które oferują więcej. Wśród nowości znajdują się konwertowalne laptopy Lenovo IdeaPad Flex 5i i Lenovo IdeaPad Flex 5 w dwóch rozmiarach ekranu (14-calowe i 16-calowe) z opcjonalnym piórem Lenovo E-color. Nowy 12‑calowy  laptop typu detachable  Lenovo IdeaPad Duet 5i z systemem Windows 11 jest praktycznie idealny dla studentów i osób, wykonujących wiele zadań jednocześnie.

Lenovo ogłosiło również szeroką gamę konsumenckich Chromebooków IdeaPad skierowanych do współczesnego biura, pracy i nauki zdalnej. Są to: nowy Chromebook IdeaPad Flex 5i (14”, 7), Chromebook 2w1 IdeaPad Flex 3i (15”, 7) oraz Chromebook typu grab-and-go („chwyć i używaj”) IdeaPad Duet 3 (11”, 7). Innym sposobem, aby cieszyć się wszechstronnością i rozrywką w czasie wolnym, jest unowocześniony tablet Lenovo Tab M10 Plus (3. generacji) z systemem Android™, który obsługuje pióro Lenovo Precision Pen 2 i ulepszony tryb czytania. Więcej informacji można znaleźć w komunikacie prasowym produktu tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: