MWC 2022: realme GT Neo 3 – 50% baterii w 5 min. z mocą 150W

MWC 2022: realme GT NEO 3 – najszybciej ładujący się smartfon na świecie

realme GT NEO 3 będzie najszybciej ładującym się smartfonem na świecie, pozwalającym na uzyskanie 50 procent baterii w ciągu zaledwie 5 minut z mocą 150W. Ponadto, marka wprowadzi pierwszą na świecie architekturę ładowania urządzeń inteligentnych o mocy 100W – 200W – UltraDart Charging Architecture (UDCA), zapewniając kompleksowe rozwiązanie w zakresie szybkości, bezpieczeństwa i żywotności baterii.

realme GT Neo 3
realme GT Neo 3

150W UltraDart Charge – najszybsza na świecie technologia ładowania smartfonów

Szybkie ładowanie jest jedną z najbardziej znaczących innowacji ostatnich lat, która odmieniła nawyki korzystania ze smartfonów. Poprzednie modele realme były wyposażone w technologię dart charge lub super dart charge, zapewniając moc ładowania od 18W do 65W, a tym samym pozwalając na pełne naładowanie urządzenia w 35 minut. Nowo proponowane rozwiązanie przenosi technologię ładowania na jeszcze wyższy poziom – wraz z realme 150W osiągnięcie 50 procent naładowania to kwestia zaledwie 5 minut.

Test realme 9i – pełen niespodzianek

UltraDart Charging Architecture: pierwsza na świecie architektura ładowania urządzeń inteligentnych o mocy 100W – 200W

UltraDart Charging Architecture, zwana również po prostu UDCA, to nowy, przełomowy produkt techniczny realme, a także pierwsza na świecie architektura ładująca. UDCA umożliwia ładowanie urządzeń o mocy od 100W do 200W dzięki trzem zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym: szybkości, bezpieczeństwu i żywotności baterii.

Przede wszystkim, UDCA zapewnia ultraszybkie ładowanie. W tym celu wykorzystuje pompy ładujące Multi Boost Charge Pumps zwiększając prąd ładowania, dzięki czemu smartfon może zostać ładowany szybciej. Oprócz szybkości, UDCA zapewnia również bezpieczeństwo i żywotność baterii.

To jednak nie wszystko, technologia UDCA pomaga smartfonowi utrzymywać idealną temperaturę podczas ładowania. Dzięki funkcji Ultra Heat Management i algorytmowi zarządzania temperaturą UDCA utrzymuje temperaturę urządzenia poniżej 43°C. W ten sposób użytkownicy mogą w pełni bezpiecznie cieszyć się ulubioną rozrywką.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

Co istotne, UDCA zapewnia smartfonom niezawodną ochronę baterii (tzw. Ultra Battery Protection). W przypadku innych technologii szybkiego ładowania dostępnych na rynku, wysoka prędkość ładowania często odbywa się kosztem żywotności baterii. Jednak UDCA firmy realme wykorzystuje wiodące w branży baterie litowe, które zachowują 80 procent pojemności baterii przy ponad 1000 pełnych cyklów ładowania. Zapewnia to dłuższą żywotność baterii przy wyższym maksymalnym naładowaniu.

Innowacyjna technologia ładowania oraz model realme GT Neo 3 wyposażony w UDCA i nową baterię o mocy 150W już wkrótce będę dostępne na rynku.

źródło: realme

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: