Logitech Astro A10 Gen 2 – ekologiczne słuchawki do gier

Logitech Astro A10 Gen 2 – ekologiczne słuchawki do gier

Logitech G, marka firmy Logitech zaprezentował dziś nowy przewodowy zestaw słuchawkowy ASTRO Gaming A10 Gen 2. Oparty na oryginalnym zestawie A10, nowy ASTRO A10 Gen 2 oferuje niezrównany komfort i jakość dźwięku w studyjnej, wszechstronnej konstrukcji dla nowoczesnego gracza. Ten nowy przewodowy zestaw słuchawkowy, zbudowany od podstaw z myślą o wzbogaceniu doświadczeń z gry, jest dostępny w pięciu unikalnych wersjach kolorystycznych, w wyjątkowej cenie 249 PLN.

Logitech Astro A10 Gen 2
Logitech Astro A10 Gen 2

W przypadku nowego modelu A10 skupiliśmy się na tym, aby nie być produktem nowej generacji, ale aby zaspokoić potrzeby i oczekiwania klientów nowej generacji. Wprowadziliśmy kilka ulepszeń w zakresie wydajności i zestawu funkcji, a jednocześnie stworzyliśmy zestaw słuchawkowy, który jest lekki, wygodny i elastyczny w wielu współczesnych scenariuszach gier. Jest on dostępny w wielu odważnych wersjach kolorystycznych, które odzwierciedlają indywidualną osobowość i styl, a co ważne, udało nam się to zrobić w sposób, który jest przyjazny dla naszej planety i społeczeństwa” – powiedział Peter Kingsley, CMO w firmie Logitech G.

A10 Gen 2 zapewnia starannie zbalansowany, wysokiej jakości dźwięk dzięki specjalnie dostrojonym, 32-milimetrowym przetwornikom dynamicznym ASTRO Audio, które gwarantują wciągające wrażenia. Zaawansowany, zintegrowany mikrofon na wysięgniku można obrócić w górę, aby wyciszyć dźwięk w celu zachowania prywatności, lub w dół, aby uzyskać krystalicznie czyste komunikaty dzięki jednokierunkowemu mikrofonowi 6,0 mm.

Reklamy

Recenzja Logitech POP Keys i POP Mouse – to pewne, jest wyjątkowy

Ważący zaledwie 246 gramów A10 Gen 2 jest lekki i wystarczająco wygodny, aby nosić go przez cały dzień. A10 Gen 2 pasuje wszystkim, ale został zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem komfortu dla osób o mniejszym rozmiarze głowy. Wyściełany pałąk i nauszniki z pianki memory foam, w połączeniu z lekką konstrukcją, zapewniają komfort jak piórko.

Jeden z najbardziej ekologicznych zestawów słuchawkowych ASTRO do gier, A10 Gen 2, posiada certyfikat CarbonNeutral®, co oznacza, że finansujemy wysokiej jakości certyfikowane programy redukcji emisji dwutlenku węgla, aby zredukować wpływ produktu na środowisko do zera. Elementy plastikowe zawierają co najmniej 35% materiałów pochodzących z recyklingu, a papierowe opakowanie pochodzi z lasów z certyfikatem FSCTM. Wybierając ten zestaw słuchawkowy, robisz to, co do Ciebie należy, aby wesprzeć odpowiedzialne zarządzanie światowymi lasami.

Nowy zestaw słuchawkowy A10 Gen 2 jest dostępny w pięciu wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, miętowej, szarej i liliowej, dzięki czemu gracze mogą pokazać swój indywidualny styl i osobowość.  A10 Gen 2 to także drobne udogodnienia, takie jak wskaźniki Braille’a dla osób z wadami wzroku, ultrawytrzymały pałąk zapewniający niezawodne i stabilne działanie oraz ergonomiczna konstrukcja nauszna, która zapewnia bezbolesną, całonocną grę.

Test Logitech G333 – granie bez utraty jakości dźwięku

Przewodowy zestaw słuchawkowy ASTRO Gaming A10 Gen 2 będzie dostępny od 1 marca 2022 r. w cenie 249 PLN (sugerowana cena detaliczna).  Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą stronę internetową, blog lub skontaktuj się z nami na Twitterze i Instagramie.

źródło: Logitech G

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]