Alior Bank wspiera obywateli Ukrainy

Alior Bank wspiera obywateli Ukrainy

Alior Bank przygotował pakiet rozwiązań dla obywateli Ukrainy, którzy już korzystają lub chcą skorzystać z oferty banku. Pracownicy oddziałów zaangażowali się również w pomoc ludziom uciekającym do naszego kraju przed wojną.

Alior Bank

Alior Bank uruchomił serię działań wspierających ukraińskich Klientów. Obywatele Ukrainy mogą otwierać konta w oddziałach i w placówkach partnerskich Alior Banku w dużo prostszy sposób, niż dotychczas. Wystarczy, aby okazali jeden z wymienionych dokumentów: paszport ukraiński, Kartę Pobytu lub Tymczasowe Zaświadczenie Tożsamości Cudzoziemca. W ramach oferty specjalnej skierowanej do obywateli Ukrainy, Alior Bank nie będzie także pobierał opłaty za prowadzenie rachunku i karty płatniczej przez okres 12 miesięcy.

Obywatele Ukrainy, którzy zdecydują się na założenie „Konta Jakże Osobistego”, mogą włączyć, w ramach dostępnych korzyści, bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce oraz za granicą. Posiadacze Konta Internetowego także mają możliwość skorzystania z darmowych wypłat z bankomatów znajdujących się w oddziałach i placówkach partnerskich Alior Banku. Z kolei w bankomatach Euronet wypłaty są bezpłatne od kwoty wypłaty 100 zł. Obywatele Ukrainy, mogą też za darmo robić przelewy na ukraińskie konta (zwrot prowizji następuje po 14 dniach). Kantor Walutowy Alior Banku przygotował również ofertę na specjalnych warunkach zakupu i sprzedaży walut EUR i USD za PLN po najlepszych możliwie dostępnych kursach na poziomie międzybankowym. Oferta jest  dostępna wyłącznie dla obywateli Ukrainy i obowiązuje do odwołania.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

W celu łatwiejszej komunikacji, strona internetowa Alior Banku została przetłumaczona na język ukraiński, a już w najbliższych dniach także aplikacja mobilna – Alior Mobile będzie dostępna dla obywateli Ukrainy w ich ojczystym języku.

Bank pracuje nad kolejnymi udogodnieniami, które będą sukcesywnie wdrażane.

W pomoc humanitarną zaangażowali się pracownicy Banku. Oddolnych inicjatyw jest wiele. Warto wspomnieć o bankowcach z oddziału w Przemyślu, którzy aktywnie pomagają obywatelom Ukrainy, przekraczającym granicę Polski w Medyce i Korczowej. Wszelkie działania zespołu z Przemyśla są skoordynowane z działaniami Prezydenta Miasta Przemyśla.  Pomoc humanitarna transportowana jest do Ukrainy.

Test Fitbit Charge 5 – ćwicz mądrzej i płać zbliżeniowo

Celem Alior Banku jest zapewnienie obywatelom Ukrainy bezpiecznego funkcjonowania w Polsce. Dlatego też, bank regularnie będzie reagował i wdrażał kolejne wieloaspektowe działania pomocowe.

Jednocześnie Alior Bank na bieżąco wdraża sankcje nakładane na Rosję.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: