Ezviz C6 – pozwala mieć dom na oku

Ezviz C6 – pozwala mieć dom na oku

Prosta w użyciu i urocza w wyglądzie kamera EZVIZ C6 to zasilany sztuczną inteligencją  asystent dla zapracowanych rodziców, który pozwala mieć swoje figlarne maluchy na oku z dowolnego miejsca na świecie.

EZVIZ, globalny lider w dziedzinie inteligentnych technologii domowych, uczynił z inteligentnych kamer coś więcej niż tylko gadżety bezpieczeństwa – stworzył narzędzia do towarzystwa, zaprojektowane tak, aby zapewnić spokój ducha rodzicom i właścicielom zwierząt. W ostatnim czasie firma zaprezentowała swoją najnowszą kamerę bezpieczeństwa, model C6. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, C6 wysyła użytkownikom alerty o wykryciu różnych zdarzeń, takich jak przechodzący człowiek, nerwowy zwierzak czy nagły, głośny dźwięk.

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Dzięki kamerze C6 nawet najbardziej zapracowani rodzice są w stanie zdalnie sprawdzić, co dzieje się w ich domu. Mogą odbierać telefony od dzieci lub uspokoić swoim głosem samotne zwierzę, otrzymywać powiadomienia o zagrożeniach i ponownie przeżywać wszystkie chwile zarejestrowane w pamięci kamery. Biorąc pod uwagę bogatą ofertę wielokrotnie nagradzanych produktów EZVIZ z zakresu inteligentnego domu, C6 jest kamerą, której zakup warto rozważyć.

Ezviz C6

Uchwyć najpiękniejsze chwile

W większości domów kamery bezpieczeństwa są pierwszym produktem z kategorii smart home. Zakup ten jest inspirowany uniwersalną potrzebą „widzieć, aby wiedzieć i troszczyć się”. EZVIZ zna te potrzebę i odpowiada na nią każdym swoim produktem.

Kamera C6, zaprojektowana jako idealne urządzenie do monitorowania niemowląt lub zwierząt domowych, oferuje taką możliwość, a nawet znacznie więcej. Rodzice, właściciele zwierząt domowych lub wszyscy, którzy muszą widzieć swój dom i opiekować się nim na odległość, będą zadowoleni z zaawansowanych funkcji kamery.

Test D-Link DCS-6100LH – kontrola mieszkania z drugiego końca świata

Kamera C6 może obracać się i pochylać, zapewniając panoramiczny widok dowolnej przestrzeni wewnątrz pomieszczeń, a każdy szczegół oddaje w zachwycającej czystości obrazu o jakości 2K+. Dzięki najnowocześniejszemu algorytmowi sztucznej inteligencji EZVIZ, kamera C6 wykrywa, rejestruje i powiadamia o ruchu osób i zwierząt domowych, uwalniając użytkowników od ciągłego sprawdzania obrazu na żywo. Co więcej, wbudowany algorytm umożliwia kamerze namierzenie i śledzenie poruszającego się obiektu. W ten sposób kamera daje szansę na zachowanie każdego ważnego wspomnienia – niezależnie od tego, czy jest to pierwszy raz, gdy maluch przechodzi obok kamery, czy to pies bawi się swoim ogonem.

C6 widzi również, kto w domu jest niegrzeczny. Dzięki możliwości nagrywania wideo z prędkością 25 klatek na sekundę nawet pies o dużej energii goniący za zabawką nie będzie w wizji kamery rozmazany. Głośne pohukiwania i miauczenia – a także płacz dziecka lub stłuczony wazon zostaną wykryte, ponieważ kamera C6 wychwytuje nagłe, ostre dźwięki i wysyła powiadomienia w czasie rzeczywistym za pośrednictwem aplikacji mobilnej. A dla bardziej potrzebujących dzieci, kamera C6 zapewnia nowy i łatwy sposób na wezwanie rodzica – gdy urządzenie wykryje machanie ręką, na telefon komórkowy użytkownika zostanie wysłane połączenie wideo.

Recenzja TL-SF1006P – PoE+ by łatwo stworzyć lokalny monitoring

Ponieważ prywatność i ochrona osobista są dla EZVIZ bardzo ważne, firma zaprojektowała regulowaną osłonę obiektywu na obudowie urządzenia. Podobnie jak żaluzje w oknach, osłona ta częściowo ogranicza widok, dzięki czemu użytkownicy mogą umieścić kamerę w dowolnym miejscu, jednocześnie zasłaniając wrażliwe lub prywatne obszary. Zwiększa to elastyczność instalacji i zapewnia pełną wydajność monitorowania i wykrywania.

Urocza i kompaktowa kamera C6 jest przeznaczona dla każdego nowoczesnego domu, w którym technologia ma za zadanie zapewnić bezpieczeństwo i towarzystwo 24/7.

Rozumiemy potrzeby naszych klientów i chcemy mieć pewność, że inteligentna kamera będzie wartościowym dodatkiem do domów ich rodzin” – powiedział Lorne Shen, główny menedżer produktu C6 w firmie EZVIZ. „Kamera C6 jest przyjazna dzieciom i zwierzętom, dzięki czemu zapewnia niezawodną ochronę. Co ważniejsze, pozwala członkom rodziny utrzymywać kontakt między sobą, nawet jeśli przy sobie nie są.

źródło: EZVIZ

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: