Konkurs – Navitel RS2 DUO na straży przewozów pasażerów

Konkurs –Navitel RS2 DUO – co dwie kamery, to nie jedna.

RS2 DUO – to wideorejestrator Navitel, który daje możliwość jednoczesnego nagrywania zarówno trasy, jak i obrazu w środku auta – znamy osobę, do której trafi to urządzenie.

Konkurs - Navitel RS2 DUO

RS2 DUO został wyposażony w dwie kamery – przednią i wewnętrzną oraz uchwyt magnetyczny – cena wideorejestratora – 599 zł (po testach redakcyjnych)‎.

W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, kabel mini USB, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapą 47 krajów.

Test Navitel RS2 Duo – zabezpieczy kierowcę i pasażerów

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Dziś publikujemy wyniki.

Otrzymaliśmy kilkadziesiąt ciekawych wypowiedzi. Najchętniej nagrodzilibyśmy każdego! Niestety, nagrodzić mogliśmy tylko jedną osobę.

Ogłaszamy zwycięzcę w konkursie dla Czytelników TECHNOSenior.

Poniżej uczestnik, który decyzją Navitel otrzyma kamerkę samochodową.

Moja rodzina liczy 5 osób i kota, który towarzyszy nam podczas każdego dłuższego wyjazdu. Dzieci i zwierzak są niecierpliwe i już po 30 minutach zaczyna się jęczenie, biadolenie i dokazywanie. Kiedyś podczas jazdy wypuścili kota z transportera, który zaczął chodzić po samochodzie stwarzając zagrożenie. Dobrze, ze nie było dużego ruchu, bo cała sytuacja była dosyć groźna. Innym razem poodpinali pasy, co maż zauważył dopiero na parkingu. Dlatego przy takiej gromadce trzeba mieć oczy dookoła głowy, nawet w aucie, bo nigdy nie wiadomo na jaki kolejny pomysł wpadną. W takich sytuacjach Navitel RS2 Duo pozwoliłaby odpowiednio wcześnie zareagować i uniknąć groźnych sytuacji na drodze, a może nawet uratować zdrowie i życie. Ale kamerka przydałaby się też do utrwalania wspólnego śpiewania piosenek z bajek Disneya podczas jazdy. Zawsze tym rozpoczynamy nasze wyjazdy. Byłaby to świetna pamiątka.

A Panią Barbarę Prosimy o kontakt z redakcją, w celu otrzymania danych do wysłania nagrody

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom, a tych, którym tym razem się nie udało Zapraszamy do udziału w  kolejnych konkursach – nagrody są zawsze z górnej półki. Dlatego warto śledzić   TECHNOSenior

Redakcja

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: