MWC 2022: MetTel i VMware dostarczają usługi oparte na chmurze

MWC 2022: MetTel i VMware dostarczają usługi oparte na chmurze

MetTel ogłosił, że będzie oferował klientom zarządzane rozwiązanie secure access service edge (SASE) oparte na VMware SASE. Rozwiązanie umożliwi organizacjom z branży IT efektywne świadczenie opartych na chmurze usług bezpieczeństwa, sieciowych i obliczeniowych dla aplikacji działających na brzegu sieci.

usługi oparte na chmurze

„Obsługa nowoczesnych aplikacji korporacyjnych wymaga zmiany myślenia przy ich dostarczaniu i zabezpieczaniu. To, co sprawdzało się w aplikacjach działających w chmurze prywatnej lub publicznej, nie sprawdzi się na brzegu” – powiedział Craig Connors, wiceprezes i dyrektor generalny działu SASE VMware. „Połączenie możliwości VMware SASE z doświadczeniem MetTel w zakresie zarządzanych usług sieciowych zapewni organizacjom rozwiązanie stworzone z myślą o przyszłości, z uwzględnieniem bezpieczeństwa, szybkości, prostoty i oszczędności.”

Test Garmin Dash Cam Mini 2 – kamerka z dużym potencjałem

„W ciągu ostatnich kilku lat udało nam się wspólnie dostarczyć usługi sieci WAN nowej generacji. Dziś wspólnie pracujemy nad rozszerzeniem tych usług na coraz większe oraz na indywidualnych użytkowników, niezależnie od tego, gdzie pracują, zapewniając naszym klientom możliwość przekształcenia sposobu pracy i współpracy z kontrahentami – powiedział Ed Fox, dyrektor techniczny MetTel

Specjaliści IT coraz częściej starają się wdrażać efektywne operacyjnie rozwiązania, które zapewnią pracownikom w oddziałach, domach i odległych lokalizacjach bezpieczniejszy, niezawodny i spójny dostęp do aplikacji i usług. Rozwiązanie oferowane obecnie przez MetTel, VMware Secure Access Service Edge, zapewnia zintegrowaną architekturę, upraszczając proces zarządzania bezpieczeństwem, siecią i usługami obliczeń brzegowych. 

Rozwiązanie SASE firmy VMware łączy w sobie:

  • Wydajność sieci, niezawodność i korzyści operacyjne wynikające z sieci SD-WAN
  • Zintegrowane usługi bezpieczeństwa z chmury, które lepiej chronią ewoluujące granice przedsiębiorstwa
  • Obsługa nowoczesnych aplikacji rozproszonych, z których wszystkie będą korzystać ze sztucznej inteligencji dla operacji IT (AIOps) w celu szybszego rozwiązywania problemów.

Oferowane funkcje są dostarczane jako usługa w globalnej sieci ponad 150 punktów obecności (PoP) rozmieszczonych przez VMware i dostawców usług SASE. 

Test Hammer watch – już wiesz ile osiągasz

Dodanie VMware SASE do oferty MetTel w zakresie zarządzanych usług sieciowych umożliwi:

  • Zintegrowana architektura chmurowa dla usług bezpieczeństwa, sieci i obliczeń brzegowych
  • Definiowanie i zarządzanie regułami biznesowymi za pomocą pojedynczego interfejsu
  • Pełna widoczność i zaawansowana analityka oraz informacje o wydajności aplikacji od klienta do miejsca docelowego w chmurze

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: