Plus – darmowe startery dla obywateli Ukrainy

Plus – darmowe startery dla obywateli Ukrainy

Plus, który od soboty w strefie przygranicznej rozdaje obywatelom Ukrainy darmowe startery swoich usług, teraz rozszerzył swoją akcję na teren całego kraju. Darmowe startery Plus Na Kartę oraz Plush na Kartę są rozdawane we wszystkich punktach sprzedaży usług Grupy Polsat Plus. Na każdym starterze jest od razu aktywowany bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie.  

Każdy obywatel Ukrainy, który przyjdzie do punktu sprzedaży Grupy Polsat Plusa, może dostać za darmo starter usług na kartę świadczonych przez sieć Plus. Akcja trwa na terenie całego kraju, a do otrzymania startera wystarczy okazanie paszportu Ukrainy.  W punkcie można od razu dokonać rejestracji karty SIM, do czego potrzebny jest paszport lub karta pobytu, oraz aktywacji usług. Każdy starter, który zostanie aktywowany i zarejestrowany na paszport ukraiński ma dłuższą ważność, zamiast 15 dni – 30 dni i dotyczy to wszystkich starterów w rynku.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Na starterach od samego początku włączony jest a jest bezpłatny pakiet 500 minut do sieci komórkowych Kyivstar, Lifecell i Vodafone na Ukrainie, z którego można od razu korzystać.

Można też aktywować pozostałe usługi, które Plus wprowadził dla obywateli Ukrainy, aby ułatwić im kontakt z bliskimi zostawionymi w kraju, w tym darmowy pakiet internetowy 10 GB włączany krótkim kodem *136*11*9999# i zatwierdzany przyciskiem połączenia.

Więcej informacji o pakiecie usług dla obywateli Ukrainy można znaleźć Tutaj

Więcej o informacji o dystrybucji darmowych starterów w strefie przygranicznej można znaleźć na https://www.plus.pl/news/art-8624-darmowe-startery-od-plusa-i-plusha-dla-obywateli-ukrainy-plus-plush

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl