Grupa x-kom wspiera obywateli Ukrainy

Grupa x-kom wspiera obywateli Ukrainy

x-kom

Zdajemy sobie sprawę, że wielu obywateli Ukrainy potrzebuje obecnie silnego i długofalowego wsparcia. x-kom, al.to i combat także przyłączają się do globalnej pomocy potrzebującym. Wspieramy zarówno obywateli pozostających na terenie Ukrainy jak i uchodźców.

Recenzja Logitech POP Keys i POP Mouse – to pewne, jest wyjątkowy

Paczki bezpieczeństwa!

Praktycznie w całej Ukrainie brakuje podstawowych środków pierwszej potrzeby. Takie informacje otrzymaliśmy zarówno od polskich jak i ukraińskich władz. Pracownicy grupy x-kom bezpośrednio angażują się w przygotowania. Kompletują tysiąc paczek zawierających rzeczy najpotrzebniejsze dla Ukraińców. Z naszego centrum logistycznego w Częstochowie wyrusza pomoc. Wspólnie z PKP Intercity dostarczymy ją bezpośrednio ukraińskim obywatelom. Jesteśmy także w kontakcie z organizacjami rządowymi i gminami, zbieramy informacje na temat bieżących potrzeb.

Odpowiadamy na potrzeby RARS

Do grupy x-kom należy także sklep combat, który oferuje sprzęt survivalowy. Skonsultowaliśmy z Rządową Agencją Rezerw Strategicznych co w tym momencie najbardziej przyda się w Ukrainie. Poprzez RARS przekazujemy specjalistyczny sprzęt, taki jak noktowizory i kamery termowizyjne.

Pomoc również w Polsce

Odpowiadamy na apel Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg. We wszystkich spółkach grupy x-kom pojawiły się oferty pracy przyjazne dla uchodźców z Ukrainy.

Wycofujemy z oferty produkty rosyjskich marek

Solidaryzując się z Ukrainą, postanowiliśmy wycofać z oferty grupy x-kom produkty rosyjskich marek. Do takiej samej decyzji zachęcamy inne sklepy. Wspierajmy RAZEM!

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: