Orange Flex – specjalne pakiety dla osób z Ukrainy

Orange Flex – specjalne pakiety dla osób z Ukrainy

Orange Flex przygotował specjalne pakiety dla osób z Ukrainy. Dla użytkowników dostępny jest pakiet rozmów międzynarodowych na Ukrainę: 100 minut ważny przez 30 dni za 0 zł. Wystarczy wpisać kod UKRAINA w polu kody promocyjne w swojej aplikacji Flex, by odebrać bezpłatny pakiet. Kod można aktywować do 31.03.2022r.

Warto pamiętać, że w każdy z Planów komórkowych wbudowany jest Social Pass, który umożliwia korzystanie z popularnych komunikatorów i mediów społecznościowych bez limitu GB. W Social Pass znajdują się m.in. WhatsApp, Viber, Messenger, Facebook, Telegram i Twitter. Dzięki nim można utrzymać kontakt z bliskimi, którzy zostali w ojczyźnie czy z tymi, którzy znaleźli schronienie w Polsce.

Testujemy Nokian WR Snowproof – opona zimowa premium

Żeby aktywować numer we Flexie trzeba pobrać na smartfon bezpłatną aplikację mobilną Orange Flex. Aplikacja dostępna jest w Google Play, App Store oraz AppGallery. Po pobraniu aplikacji i wyborze Planu komórkowego należy zweryfikować tożsamość poprzez zrobienie zdjęcia dokumentu tożsamości oraz selfie. Dla obywateli Ukrainy może to paszport lub karta pobytu. Płatności za Plan komórkowy można dokonać BLIKIEM lub kartami płatniczymi Visa, Mastercard i Maestro. Z kodem FLEX pierwszy miesiąc korzystania z numeru będzie za 1 zł. Należy go wpisać przed wyborem metody płatności, przed aktywacją numeru.

Pamiętajcie, że do aktywacji numeru będą potrzebne:

  • smartfon,
  • karta SIM lub wirtualna eSIM,
  • dokument tożsamości (paszport/ karta pobytu/ dowód tożsamości),
  • karta płatnicza.

Kartę SIM Orange Flex można odebrać za darmo w dowolnym salonie Orange. W przypadku, gdy ma się już miejsce zamieszkania czy pobytu, można skorzystać z darmowej dostawy kurierem.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Jeśli użytkownik posiada już numer w innej ofercie w Orange, to w aplikacji można szybko przenieść numer do Flexa. Nie potrzebna jest już wtedy nowa karta SIM.

Oferta rodzinna w Orange Flex

Dodatkową opcją aktywowania numeru w Orange Flex jest oferta rodzinna. Osoby, które chcą wesprzeć przyjeżdżających z Ukrainy mogą skorzystać z opcji dodania do swojego konta numerów bliskich, znajomych czy współpracowników. W ten sposób można ułatwić proces aktywacji numeru dla osoby z zagranicy, który jest znacznie krótszy. Nie potrzeba weryfikacji tożsamości ani wyboru metody płatności. Będąc administratorem numeru obsługuje się też płatności.

źródło: Orange Polska

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: