Opaski uciskowe Seven for 7 w Biedronce

Opaski uciskowe Seven for 7 w Biedronce

W najbliższy poniedziałek, 7 marca, na półkach Biedronki pojawią się opaski uciskowe marki Seven for 7. Dostępne będą cztery różne modele – opaski na nadgarstek, na staw skokowy, na staw łokciowy oraz na staw kolanowy. Produkty pojawią się w rozmiarach od S do XL, w dwóch wariantach kolorystycznych – czarno-pomarańczowym oraz niebiesko-pomarańczowym. Ich cena będzie wynosiła 11,99 zł/sztukę.

opaski uciskowe Seven for 7

Opaski uciskowe marki Seven for 7 nie są produktem medycznym. Nie należy ich traktować jako pomoc przy leczeniu urazów stawów. Służą one jedynie do ich stabilizacji i wspierania. W niewielkim stopniu pomagają w łagodzeniu obciążeń.

Recenzja Oclean Flow – szczoteczka soniczna skutecznie wyczyści zęby

Opaski uciskowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Otrzymały certyfikat OEKO-TEX standard 100, który poświadcza o jakości produktów tekstylnych i włókienniczych, mających bezpośredni kontakt ze skórą człowieka. Co ważne, certyfikat ten jest przydzielany produktom wolnym od środków niekorzystnych dla zdrowia ludzi. Badania przeprowadzone na konkretnym produkcie mają na celu wykluczenie 100 najbardziej niebezpiecznych substancji.

opaski uciskowe Seven for 7

Założenie opaski nie powinno sprawiać problemu, ponieważ materiał jest elastyczny i rozciągliwy, dzięki dodatkowi 5% elastanu. Oprócz tego do wykonania opasek uciskowych użyto nylonu, poliestru oraz elastodienu. Dzięki temu produkt można z łatwością wyprać i na pewno będzie służyć latami. Komfortu dodaje miękka i przyjemna w dotyku wewnętrzna strona opaski.

Recenzja Neno Medic T05 – termometr bezdotykowy

Produkty zostały zapakowane w praktyczny czarny woreczek strunowy, który można wykorzystać do przechowywania opaski uciskowej lub w innym celu.

opaski uciskowe Seven for 7

Opaski na nadgarstek oraz opaski na staw skokowy będą dostępne w rozmiarach S, M i L. Opaska na staw łokciowy w rozmiarach L i XL, a opaska na staw kolanowy w rozmiarach S, M, L i XL.

Test Mobvoi TicWatch E3 – sportowy smartwatch z Wear OS

Produkty marki Seven for 7 dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 11,99 zł/sztukę. Produkty od firmy mPTech oferowane będą od 7 marca 2022 roku do wyczerpania zapasów.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: