SkyCash – dostawa kwiatów. Kup bukiet i podaruj uśmiech

SkyCash – dostawa kwiatów. Kup bukiet i podaruj uśmiech

Chcąc sprostać wymaganiom klientów, SkyCash rozszerza działalność. Już od dzisiaj użytkownicy mogą zamówić usługę poczty kwiatowej kilkoma kliknięciami nie wychodząc z aplikacji, a nawet z domu. SkyCash nawiązał współpracę z firmą Tulipan Panią, która jest rodzinnym gospodarstwem ogrodniczym mieszczącym się w podwarszawskiej miejscowości Żółwin.

Kup bukiet

Ogromną zaletą tego projektu jest to, że klienci mogą zamówić kwiaty nawet do godziny 14:00, a dotrą one następnego dnia. Warto pamiętać, że dostawa jest zawsze darmowa.

Recenzja urządzeń smart home z serii Tapo

Tulipan Panią zajmuje się produkcją i sprzedażą kwiatów już od ponad 30 lat. Dlatego ich kwiaty są wyjątkowe i sezonowe. Co roku hodują ponad 2 mln tulipanów, a ścinane są one zawsze w dniu dostawy. Dzięki czemu kwiaty zamówione przez SkyCash będą zawsze piękne i świeże.

Kwiaty to nie tylko roślina, to przede wszystkim emocje, które można podarować komuś wyjątkowemu.

Zamawiając kwiaty ze SkyCash można wywołać uśmiech i wprawić w pozytywny nastrój osobę obdarowaną, bo któż nie lubi takich niespodzianek. Obecnie w ofercie znajdują się różne bukiety stworzone z tulipanów, ale wybór wariantów będzie się systematycznie poszerzać.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: