7 korzyści z wdrożenia HPE SimpliVity

7 korzyści z zastosowania HPE SimpliVity wg INNERGO

Przedsiębiorstwa poszukują dziś elastyczności i przystępności, które „obiecuje” przetwarzanie w chmurze publicznej. Jednak zespoły IT w firmie chcą rozwiązań zapewniających niezawodność i bezpieczeństwo infrastruktury lokalnej. Można by powiedzieć, że kilka lat temu było całkiem spore wyzwanie, które często wymagało strategicznych decyzji zarządu lub właścicieli firm. Jednak systemy hiperkonwergentne, które właśnie przed kilku laty stanowiły niszę na rynku zaawansowanych rozwiązań, są dobrą odpowiedzią na wcześniej podane oczekiwania. Z biegiem czasu użytkownicy
poznali ich korzyści, co przełożyło się na wzrost zainteresowania ze strony klientów.

HPE SimpliVity – zaawansowany system hiperkonwergentny, integrujący serwery, pamięci masowe oraz urządzenia sieciowe w jednym, kompaktowym urządzeniu – zapewnia jedno i drugie. Oferuje organizacjom korzystne cenowo i elastyczne rozwiązanie umożliwiające rozpoczęcie wirtualizacji przedsiębiorstwa przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa najbardziej wrażliwych danych.

Optymalizacja zasobów sprzętowych i zarządzania przez IT Rozwiązanie hiperkonwergentne HPE SimpliVity zapewnia skalowalne zasoby, zapewniające wszystkie funkcje tradycyjnej infrastruktury IT dla np. przetwarzania, przechowywania i ochrony danych, w jednym urządzeniu z ujednoliconym interfejsem administracyjnym zorientowanym na maszyny
wirtualne.

Koncentracja na maszynach wirtualnych i mobilność umożliwiają wszystkie działania, zasady i zarządzanie na poziomie maszyn wirtualnych, podczas gdy globalne ujednolicone zarządzanie i integracja z ustalonymi systemami administracyjnymi usprawniają operacje i poprawiają sprawność IT.

Elastyczność
Dzięki HPE SimpliVity dana firma może szybko i elastycznie wdrażać i skalować system hiperkonwergentny, aby dostosować infrastrukturę IT do zmieniających się potrzeby przedsiębiorstwa. A interfejs VMware zapewnia szybkie i łatwe zarządzanie środowiskami maszyn wirtualnych.

Ujednolicony interfejs zarządzania
HPE SimpliVity pozwala nie tylko szybko dostosować system do potrzeb firmy, ale także umożliwia szybkie przeglądanie wszystkich centrów danych oraz biur zdalnych i oddziałów w jednym interfejsie.
Ta możliwość szybkiego przeglądania danych umożliwia zarządzanie zasobami i bezproblemowe przenoszenie danych między witrynami tam, gdzie są potrzebne.

Niezawodność
Dzięki wbudowanej odporności, tworzeniu kopii zapasowych i odzyskiwaniu po awarii, HPE SimpliVity zapewnia wysoką ochronę, która zmniejsza ryzyko utraty danych, a także zmniejsza ryzyko ataków ransomware na Twoje przedsiębiorstwo.
Dzięki zintegrowanemu rozwiązaniu HPE SimpliVity RapidDR można znacząco uprościć i przyspieszyć działania związane z odzyskiwaniem po awarii, zapewniając jednocześnie ochronę maszyn wirtualnych w lokalizacjach głównych i dodatkowych.

Bezpieczeństwo
HPE SimpliVity zapewnia również wydajne szyfrowanie, aby zabezpieczyć nawet najbardziej wrażliwe dane, takie jak HIPAA i Sarbanes-Oxley, za pomocą HPE Secure Encryption — sprawdzonego rozwiązania poziomu 1, które zabezpiecza poufne dane w stanie spoczynku. Dzięki temu mamy gwarancję, że poufne informacje są bezpiecznie przechowywane w wydajnym, zabezpieczonym systemie z tworzeniem kopii zapasowych i odzyskiwaniem po awarii – a wszystko to chronią je przed
niepowołanym przejęciem.

Wydajność
HPE SimpliVity zapewnia najwyższą i przewidywalną wydajność aplikacji dzięki nowoczesnej architekturze danych, która jest szybsza niż inne dostępne obecnie rozwiązania hiperkonwergentne.

Wsparcie użytkownika oraz ochrona inwestycji
Dzięki wsparciu HPE i INNERGO oraz ochronie inwestycji, które może zaoferować HPE, firma, która zdecyduje się na rozwiązanie HPE SimpliVity, będzie w stanie zmniejszyć liczbę urządzeń w centrum danych nawet dziesięciokrotnie, jednocześnie zmniejszając całkowity koszt posiadania. Jednocześnie mając zapewniony wysoki poziom usług serwisowych.

Jeśli chodzi o podstawową i zapasową pamięć masową przedsiębiorstwa, ta hiperkonwergentna infrastruktura jest w stanie zmniejszyć pojemność i wykorzystanie nawet dziesięciokrotnie dzięki ciągłej deduplikacji i kompresji.

Podsumowują należy jednoznacznie podkreśli, że HPE SimpliVity nie tylko pozwala usprawnić infrastrukturę przedsiębiorstwa, ale uwalnia cenne zasoby IT na działania i usprawnianie innych obszarów w firmie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: