Kopernik dla Ukrainy – bezpłatne bilety

#SolidarnizUkrainą – Kopernik dla Ukrainy. Obywatele Ukrainy mogą zwiedzać Centrum Nauki Kopernik bezpłatnie. Bariera językowa nie przeszkadza w korzystaniu z eksponatów – są one intuicyjne i nie wymagają instrukcji.

Kopernik dla Ukrain

Bariera językowa nie przeszkadza w korzystaniu z eksponatów – są one intuicyjne i nie wymagają instrukcji. Świetnie nadają się dla dzieci w każdym wieku. Mogą dać im radość i sprawić, że choć na chwilę zapomną o okrucieństwie wojny.

Test Creative Outlier Air V3 – możesz przejąć kontrolę

Bilety można odbierać w kasach po okazaniu dowodu tożsamości. W przypadku dzieci wystarczy dokument opiekuna. W weekendy mamy zwykle większą liczbę zwiedzających, dlatego przed przyjściem radzimy sprawdzić dostępność biletów na konkretne godziny – kliknij na górze strony „dostępność biletów”.

Nie poprzestaniemy na udostępnieniu darmowych biletów. To dopiero nasz pierwszy krok. Przygotowujemy pokazy w Planetarium w języku ukraińskim oraz warsztaty dla dzieci. O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej, na Facebooku i w newsletterach – Centrum Nauki Kopernik.

Szczegóły: Tutaj

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: