Teesa SV70 – cyrkulator do gotowania

Teesa SV70 – cyrkulator do gotowania sous vide

W ofercie marki Teesa właśnie pojawiła się nowość. Segment urządzeń kuchennych poszerzył się o cyrkulator do gotowania sous vide SV70. Technika gotowania przy pomocy tego urządzenia przypadnie do gustu nie tylko osobom, które cenią doskonały smak i aromat potraw, ale także tym, które starają się utrzymać zdrową dietę.

Teesa SV70
Teesa SV70
Sous vide to technika gotowania zamkniętych próżniowo w foliowej torebce mięs, ryb lub warzyw, przy użyciu kąpieli wodnej w temperaturze nieprzekraczającej 100°C. Produkty przygotowywane tą metodą gotują się równomiernie przez kilka godzin, dzięki czemu potrawy zachowują swój smak i wartości odżywcze, a także walory zdrowotne (mniejsze użycie tłuszczu i soli).
Gotowanie sous vide jest łatwiejsze przy użyciu urządzenia, które pojawiło się w ofercie marki Teesa. Cyrkulator Teesa SV70 posiada szeroki zakres regulacji temperatury, od 20°C do 95°C, oraz czasu gotowania do 99 godzin. Wystarczy ustawić czas oraz temperaturę na dotykowym panelu i spokojnie czekać, aż produkty będą gotowe. Działanie SV70 opiera się na grzałce, która wprowadza wodę w cyrkulację, co pozwala utrzymać jej stałą temperaturę.
Teesa SV70
Teesa SV70
Zaletą urządzenia do gotowania sous vide Teesa SV70 jest jego budowa. Praktyczny zaczep sprawia, że cyrkulator nie wymaga specjalnych naczyń, bo w szybki i łatwy sposób można umocować go do każdego garnka. Co więcej urządzenie posiada smukłą konstrukcję, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca, zatem jego przechowywanie w kuchni nie sprawia kłopotu.
Produkty przygotowywane metodą sous vide muszą być szczelnie zamknięte w woreczkach próżniowych. W ofercie marki Teesa dostępna jest zgrzewarka V200 o mocy 130 W, która posiada szeroką, 30‑centrymetrową linię zgrzewania. Zgrzewarka próżniowa Teesa to łatwe w obsłudze urządzenie, które wykorzystując podciśnienie do 0,7 bar, pozwoli nie tylko szybko zapakować próżniowo żywność, ale także dzięki dołączonej do zestawu rurce – umożliwia odsysanie powietrza z pojemników.
Teesa SV70
Teesa SV70

Cyrkulator do gotowania sous vide SV70 dostępny jest w sieci sklepów Rebel Electro i na www.rebelelectro.com, a także w oficjalnym sklepie Teesa na stronie www.teesa.pl w cenie 349 zł. Cena detaliczna zgrzewarki to 179 zł. Do 8 marca włącznie cyrkulator SV70 objęty jest promocją z okazji Dnia Kobiet i jego cena wynosi 296 zł.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: