Snapdragon Pro Series – przyszłość mobilnego esportu

Snapdragon Pro Series – przyszłość mobilnego esportu

Qualcomm i ESL Gaming łączą siły – dzięki wprowadzeniu na rynek Snapdragon Pro Series firmy stworzą jeden z największych na świecie mobilnych ekosystemów esportowych.

Snapdragon Pro Series

ESL Gaming łączy siły z Qualcomm Technologies, Inc., aby zrewolucjonizować kierunek rozwoju mobilnego esportu, przenosząc emocje związane z rywalizacją do telefonów graczy na całym świecie. Wieloletnia umowa podkreśla wspólną wizję i zaangażowanie w dostarczanie i wysokiej jakości mobilnych rozgrywek esportowych, dostępnych zarówno dla nowych, jak i doświadczonych zawodników.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Snapdragon Pro Series będzie wszechstronnym, globalnym ekosystemem mobilnego esportu, z turniejami w Ameryce Północnej, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Chinach, Afryce Północnej oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Snapdragon Pro Series zapoczątkuje najważniejsze globalne, wielogatunkowe zawody w mobilnym esporcie, zakończone epickim finałem rangi Masters, które odbędą się na żywo.

Koncepcja tego innowacyjnego wydarzenia wykorzystuje najwyższej klasy urządzenia z procesorem Snapdragon, wyposażone w technologię Snapdragon Elite Gaming, aby zapewnić graczom przełomowe wrażenia. Znakomity arsenał Snapdragon Elite Gaming zapewnia najwyższej klasy funkcje i ulepszenia dla urządzeń mobilnych, w tym zaawansowaną optymalizację gier, ultra realistyczną grafikę oraz błyskawiczną łączność i najwyższą wydajność, dzięki czemu zawodnicy mogą wykorzystać moc porównywalną do komputerów stacjonarnych i przekształcić telefon w maszynę do gier najwyższej klasy.

 Test Samsung Galaxy S22 Plus 5G – pozwala wydobyć piękno z każdego ujęcia

Dzięki globalnemu zasięgowi programu i trzem poziomom rywalizacji (Open, Challenge i Masters), Snapdragon Pro Series na nowo definiuje krajobraz mobilnego esportu, dając graczom w wielu regionach szansę na zostanie mistrzem i możliwość rywalizacji o część z nagród pieniężnych szacowanych na 2 miliony dolarów.

Gwałtowny rozwój mobilnego esportu jest dobrze udokumentowany, a my jesteśmy niezwykle dumni z roli, jaką ESL odegrało w tym procesie„, powiedział Rodrigo Samwell, CCO w ESL Gaming. „Nasza nowa współpraca z Qualcomm Technologies i ich marką Snapdragon podniesie nasz mobilny ekosystem do jego pełnego potencjału. Jesteśmy podekscytowani, że możemy zmienić przyszłość mobilnego esportu dla graczy i fanów na całym świecie, kontynuując tworzenie przestrzeni, dzięki której każdy może stać się kimś.

Za pomocą tej innowacyjnej i niestandardowej integracji marek, współpraca zademonstruje, jak produkty napędzane przez procesory Snapdragon oferują dynamiczne i zaawansowane wrażenia w grach mobilnych.

Qualcomm Technologies stawia na gry„, powiedział Don McGuire, Senior Vice President i Chief Marketing Officer w Qualcomm Technologies, Inc. „Snapdragon Elite Gaming jest liderem w branży technologii gier mobilnych, przynosząc korzyści graczom na wszystkich poziomach i umożliwiając dostarczanie najlepszej w swojej klasie rozgrywki. We współpracy z ESL, Snapdragon Pro Series będzie ważnym dodatkowym filarem naszej wszechstronnej strategii gier, pozwalając nam budować pozycję lidera kategorii w mobilnym esporcie na całym świecie.

Aby dowiedzieć się więcej na temat serii Snapdragon Pro można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej. Bądźcie czujni, dalsze szczegóły programu zostaną ogłoszone w nadchodzących miesiącach.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl