Tronsmart Bang – głośnik z technologią TuneConn

Tronsmart wprowadza na rynek głośnik zewnętrzny Bang z technologią transmisji bezprzewodowej TuneConn.

Tronsmart Bang
Tronsmart Bang Party Portable Bluetooth Speaker

TuneConn łączy w sobie technologię cyfrowego przetwarzanie dźwięku Dual DSP, zapewniającą wszystkie funkcje przetwarzania od EQ do wzmocnienia basów i wysokich tonów, dynamiczny equalizer, dynamiczny EQ, różne opcje przetwarzania DRC (Dynamic range control – kontrola dynamiki sygnału) i cyfrowy wzmacniacz, w celu dostarczenia wyższej rozdzielczości i bogatej w detale transmisji dźwięku, przy mniejszych zniekształceniach. Zastrzeżona technologia TuneConn  firmy Tronsmart zapewnia doskonałą synchronizację różnych głośników Bluetooth, pozwalając na połączenie ponad 100 głośników, z których wydobywa się muzyka o tym samym beacie.

Tronsmart Bang

Imprezowanie to styl życia, który zawsze pasjonował ludzi. Zastanawiają się oni, czy dostępne są jakiekolwiek przenośne głośniki, które mogłyby zostać sparowane z wieloma głośnikami Bluetooth, co pozwala na organizację przyjęcia w różnych okolicznościach. Biorąc pod uwagę rosnące zapotrzebowanie, Tronsmart z zaangażowaniem wprowadza innowacje do obecnych produktów i oferuje nowe głośniki, które gwarantują ucztę audio dzięki zapierającemu dech w piersi dźwiękowi stereo.

Test Creative Stage V2 – ulepsz brzmienie telewizora

Głośnik Tronsmart Bang wzbogacono o opatentowaną technologię SoundPulse, zapewniając większy i mocniejszy dźwięk niż zwykłe głośniki. BANG daje również możliwość synchronizacji ze 100 innymi głośnikami Bang dzięki technologii Tronsmart TuneConn w celu wzmocnienia wrażeń dźwiękowych i wizualnych oraz zapewnienia głośności dźwięku odpowiedniej dla imprez na świeżym powietrzu. Jako gwiazda imprezy, głośnik BANG zapewnia efekty świetlne dopasowane do beatu muzyki, gdzie diody LED zmieniają się, pulsują i rozbłyskają w rytm utworu.

Mocna budowa głośnika z wbudowaną rączką zapewnia łatwe przenoszenie, przy czym klasa wodoszczelności IPX6 sprawia, że jest on doskonały na plażę lub basen. 15 godzin gry i awaryjne ładowanie sprawiają, że jest to doskonałe akcesorium w podróży.

Test Teufel Boomster GO – w domu i w plenerze

Tronsmart Bang jest obecnie dostępny w sprzedaży na oficjalnej stronie Tronsmart i wkrótce trafi na Amazona.

Źródło: Tronsmart

One thought on “Tronsmart Bang – głośnik z technologią TuneConn

  • 11 marca 2022 o 11:43
    Permalink

    Ja mam Tesi 261 i świetnie się sprawuje

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: