i-PRO – kamery w czarnym kolorze

i-PRO ogłasza skrócenie czasu realizacji zamówień i stabilne ceny, a także dodaje do oferty pierwsze modele kamer i-PRO w kolorze czarnym

W sytuacji, gdy branża boryka się z niedoborem komponentów i rosnącymi cenami, firma i-PRO wprowadziła nową usługę szybkiej dostawy i potwierdziła, że ceny wszystkich modeli kamer i-PRO pozostaną niezmienione, podkreślając swoje zaangażowanie w bycie zaufanym partnerem nowej generacji dla branży zabezpieczeń. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów na większą elastyczność instalacji, firma wprowadziła do oferty pierwsze modele kamer w kolorze czarnym.

Recenzja TL-SF1006P – PoE+ by łatwo stworzyć lokalny monitoring

Reklamy

Pewność

 

Aby zapewnić partnerom i klientom pewność w obliczu globalnych niedoborów chipsetów i półprzewodników, firma i-PRO wprowadziła usługę szybkiej dostawy wszystkich kluczowych modeli z gamy i-PRO, z dostępnością w ciągu 2-4 dni z magazynu europejskiego i 2-4 tygodni z fabryki. Ponadto firma zobowiązała się do utrzymania cen swoich kamer, w tym modeli z obsługą sztucznej inteligencji, pomimo globalnej inflacji. Posunięcie to podkreśla zaangażowanie firmy i-PRO w bycie elastycznym i sprawnym producentem dla swoich klientów, jako partnera nowej generacji dla branży zabezpieczeń.

W czasach, gdy szeroko pojęta branża zmaga się z trudnościami w zaspokojeniu popytu rynkowego i ciągłym wzrostem cen, i-PRO daje pewność i stabilność swoim partnerom i klientom, a także rynkowi i całej branży, powiedział Gerard Figols, prezes i-PRO EMEA. I dodaje: zabezpieczyliśmy niezbędne komponenty i jesteśmy pewni naszych możliwości dostawczych, dzięki czemu nasi partnerzy i klienci mogą spokojnie skupić się na własnej działalności.

Pierwsze modele marki i-PRO w czarnym kolorze

Pierwsze kamery w kolorze czarnym są dostępne w serii i-PRO Standard w zewnętrznych i wewnętrznych modelach kopułkowych i typu bullet. Wspomagane sztuczną inteligencją, idealnie nadają się do dyskretnego zainstalowania i wtopienia w otoczenie.

Seria S oferuje wiodący w branży, wydajny sprzęt do przetwarzania zaawansowanej sztucznej inteligencji, wraz z bezpłatnymi aplikacjami własnymi. System jest również otwarty na rozwój specjalistycznych aplikacji firm trzecich, dzięki czemu kamery mogą być wykorzystywane w znacznie szerszych zastosowaniach komercyjnych, takich jak handel detaliczny i Przemysł 4.0.

Więcej informacji na temat cen i dostaw można znaleźć na stronie internetowej i-PRO.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]