Jabra PanaCast 20 – do wideokonferencji już w sprzedaży

Jabra PanaCast 20 – do wideokonferencji już w sprzedaży

 • Wykorzystujące sztuczną inteligencję (AI) urządzenie do wideokonferencji Jabra PanaCast 20 jest już dostępne w sprzedaży na całym świecie
 • Jabra wprowadza nową generację przenośnych rozwiązań do wideokonferencji, które redukują zmęczenie uczestników spotkań wirtualnych i usprawniają pracę hybrydową, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii
 • Działające w trybie plug-and-play rozwiązanie współpracuje ze wszystkimi czołowymi platformami UC
Jabra PanaCast 20
Jabra PanaCast 20

Jabra PanaCast 20, przenośne urządzenie do wideokonferencji o wysokiej jakości, wykorzystujące przełomowe technologie do inteligentnej i bezpiecznej współpracy wideo nowej generacji, jest już dostępne w sprzedaży w Polsce. Łącząca się w trybie plug-and-play kamera PanaCast 20 jest przeznaczona dla indywidualnych uczestników wideokonferencji i została opracowana specjalnie z myślą o współczesnym świecie pracy hybrydowej.

Test Jabra Elite 3 – tchnij życie w swoją muzykę
Firmy na całym świecie dostosowują się do hybrydowego stylu pracy, dlatego komunikacja wideo jest nieodzowna, a tradycyjne narzędzia do tego celu nie spełniają już najnowszych oczekiwań. Dzięki urządzeniu PanaCast 20, które można przypiąć do dowolnego monitora, firmy i pracownicy mogą mieć całkowitą pewność, że bez względu na to kto, co i gdzie prezentuje, jakość wideokonferencji zawsze będzie wyjątkowa. Jabra PanaCast 20 wykorzystując zaawansowane procesory, wydajną sztuczną inteligencję oraz wysokiej klasy 13-megapikselową kamerę, zapewnia w czasie rzeczywistym wyrazisty i czysty obraz o rozdzielczości 4K Ultra-HD z niemal zerowym poziomem opóźnień.

Jabra PanaCast 50
Jabra PanaCast 50

Wideo z AI w czasie rzeczywistym

Opracowany przez firmę Jabra Inteligentny Zoom oparty na AI automatycznie śledzi ruchy użytkownika, aby intuicyjnie dostosowywać kadrowanie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu użytkownik jest zawsze w środku kadru i może poruszać się bardziej naturalnie, a wszyscy uczestnicy konferencji mają wrażenie przebywania w tym samym pomieszczeniu. PanaCast 20 może się dostosowywać do niemal każdego oświetlenia. Urządzenie korzysta z funkcji inteligentnej optymalizacji oświetlenia, która analizuje otoczenie i automatycznie dostosowuje obraz, by poprawić jakość wideo — nawet tam, gdzie oświetlenie jest słabe.

Test Jabra Elite 85t – robią duży efekt WOW

PanaCast 20 ma też tryb obrazu w obrazie (Picture in Picture) — technologia ta wykorzystuje wydajne, lokalne przetwarzanie danych sztucznej inteligencji, by w czasie rzeczywistym łączyć dwa strumienie wideo w jeden. Drugi strumień jest wyświetlany w okienku obrazu głównego. Tryb ten działa z dowolną platformą ujednoliconej komunikacji, nawet jeśli urządzenia odbierające dwa strumienie nie są obsługiwane.

Jabra PanaCast 20

Bezpieczna współpraca

Praca zdalna wymaga nowego podejścia do współpracy, ale też niesie ze sobą nowe wyzwania w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ wielu pracowników naraża swoje firmy na zagrożenia. PanaCast 20 jest jednak urządzeniem bezpiecznym. Ta inteligentna kamera osobista powstała z myślą o ochronie danych, ponieważ wszystkimi jej funkcjami steruje wbudowany procesor AI. W związku z tym wszystkie działania odbywają się w samym urządzeniu, co znacznie zmniejsza ryzyko przechwycenia danych. PanaCast 20 ma też wbudowaną przesłonę chroniącą prywatność — można ją założyć na obiektyw, by zyskać pełną kontrolę nad tym, kiedy chcemy być widziani, a kiedy nie.

Jabra PanaCast 20 działa ze wszystkimi czołowymi platformami komunikacji ujednoliconej (UC), a użytkownicy tej kamery osobistej mogą ją również powiązać z rozwiązaniami audio firmy Jabra, takimi jak słuchawki Jabra Evolve2 65 czy Speak 750. Maksymalny zwrot z inwestycji zapewnią też regularne aktualizacje oprogramowania dostępne przez cały okres życia produktu.

Test Poly Studio P5 – kamera wideokonferencyjna

Aurangzeb Khan, Senior Vice President, Intelligent Vision Systems w firmie Jabra, powiedział: „Przez ostatnie miesiące, w których pandemia zmieniła nasze codzienne życie, świat musiał się przystosowywać do hybrydowego stylu pracy, a wideokonferencje są spoiwem utrzymującym razem członków zespołów. Dobrze przemyślane rozwiązania są konieczne — zarówno do budowania relacji zawodowych, jak i produktywnej pracy. Jeżeli chodzi o jakość — niezależnie od tego, gdzie znajdują się użytkownicy – nie wolno nigdy iść na kompromisy i dlatego właśnie opracowaliśmy Jabra PanaCast 20. Produkt ten wyznacza nowe standardy współpracy wideo, podnosząc produktywność i ułatwiając komunikację w modelu pracy zdalnej i hybrydowej”.

Najważniejsze funkcje i dane techniczne:

 • Wysokiej klasy jakość wideo 4K Ultra-HD ze sztuczną inteligencją
 • Inteligentny zoom z AI utrzymuje użytkownika w środku kadru
 • Inteligentna optymalizacja oświetlenia do rejestrowania doskonałego obrazu niezależnie od miejsca
 • Funkcja obrazu w obrazie do jeszcze bardziej efektownych prezentacji
 • Wydajny, wbudowany procesor AI zwiększa bezpieczeństwo danych
 • Przesłona obiektywu gwarantuje poczucie prywatności
 • Przeznaczona do elastycznej pracy: można ją przyczepić klipsem do dowolnego monitora i wyposażona w ochronne etui
 • Prawdziwa konfiguracja plug-and-play — współpracuje bezproblemowo ze wszystkimi czołowymi platformami ujednoliconej komunikacji

Jabra PanaCast 20 jest już dostępna w sprzedaży u wybranych partnerów biznesowych w kolorze czarnym, rekomendowana cena producenta: 1319 PLN netto.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem www.jabra.pl/panacast20

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]